Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi
Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi Firma Tanıtım Resmi

Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Ahmet Genç'in unutmak istediği kareler

20.05.2012 14:13
Karasu'da iki dönem belediye Başkanlığı yaptıktan sonra koltuğu MHP'li Mehmet İspiroğlu'na kaptıran Ahmet Genç'in Ak Partiden yeniden belediye başkan adayı olmak istediği biliniyor.

Yerel seçimlere 2 yıl gibi bir süre kala yeniden siyasette adından bahsettirmek isteyen Karasu'nun eski Belediye Başkanı Ahmet Genç'in in adı son olarak Balyoz Darbe Planı ek delil klasöründe irticai ve diğer sakıncalı eylemleri dolayısıyla fişlenenler arasında yer aldı.

Yerel seçimler öncesinde adını çeşitli şekillerde gündeme gelen Ahmet Genç'in Ak Partiden 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Partiden aday olmak için Karasu İlçesinde siyasi kulis yaptığı biliniyor.

Ancak Ahmet Genç'in Ak Partide en büyük rakibi şu anki belediye başkanı Mehmet İspiroğlu..

Adı son günlerde Ak Partiyle anılmaya başlanan ve Ak Parti'ye geçerek Karasu'dan Belediye Başkan adayı olacağı ilçede iyiden iyiye dillenen MHP'li İspiroğlu'nun adaylık süreçinde kendisine en büyük rakip olarak gören Ahmet Genç'in, de adaylığı İspiroğlu'na kaptırmamak için yoğun bir kulis yaptığı ilçede konuşuluyor.

Ahmet Genç, Mehmet İspiroğlu'nun adaylığı konusunda umutsuzluğa düşüren ise, İspiroğlu'nun geçtiğimiz aylarda Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın elinden Akıllı Kent Otomasyon Sistemi ödülünü alması..

Başkan İspiroğlu'nun Ak Partili bakanların elinden ödül alan bir belediye başkanı olması da Ahmet Genç'i yerel seçimler öncesinde ister istemez umutluzluğa düşürüyor..

Karasu'da bazı Ak Partililerin Ahmet Genç'in adaylığına sıcak bakmadıkları yeni bir isimle seçimlere girmek istedikleri de konuşuluyor....

Medyabar.com bugun 26032 kez ziyaret edildi. Bu yazı ise 2144 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler