03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
20 Ekim 2013 Pazar Saat: 23:29

Ersin Kılıç umudunu yitirmedi.. İşte sözleri

Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Ersin Kılıç geçtiğimiz gün MKYK'nın aldığı karar sonrası aday adaylığı başvurusunu yapıp yapmayacağıyla ilgili ilk açıklamayı yaptı.


Azim Çelik'in haberi

MEDYABAR.COM:-
Ersın Kılıç'ın Ak Parti MKYK'ya eklenen 'Sıhhi' maddesinin açıklanması sonrası Erenler Belediye Başkanlığına aday adayı olup olmayacağı büyük merak uyandırmıştı.

Belediye Meclis Üyesi Ersin Kılıç geçtiğimiz günlerde Ak Parti Erenler İlçe Başkanlığına aday adaylığı formu almak için gittiğinde MKYK'nın aldığı yeni kararla şoka uğramıştı.

Ersin Kılıç, konuyla ilgili olarak Erenler Yunus Emre Kültür Merkezi önünde basın mensuplarına çeşitli açıklamalar yaptı.

21 Ekim Pazartesi tarihinden itibaren MKYK'nın aldığı yeni karar hakkında Ak Parti Genel Merkezi'yle iletişime geçileceğini söyleyen Kılıç, kesin kararın daha verilmediğini belirtti.

Kılıç yaptığı açıklamada şunları söyledi

," 30 Mart belediye başkanlığına aday adaylığı için ilçe başkanlığımıza müracat yaptık, müracat sonrası ilçe başkanımızla birlikte çok ciddi bir konuşma geçti. Konuşma içinde başkanımız 14 Eylül 2013 tarihi itibariyle son MKYK kararında parti tüzüğümüzün ek bir madde çıktığından dolayı, sn. milletvekili akrabamız olduğundan dolayı aday adayı olamayacağımızı beyan etmiştir. Dolayısıyla ortada bir belirsizlik söz konusudur. Bayramdan sonra yani pazartesi Ak Parti Genel Merkezi ile konuyla alakalı detaylı bir çalışma içine gireceğiz. Hukuken çalışmayı bitirip kesin karar vereceğiz. Hepinizden Allah razı olsun sağolun, varolun" .Yayına Veren: Kaan Gümüşel

Medyabar.com bugun 186331 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2451 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler