28 Şubat 2015 Cumartesi
IMKB 100 : 84.148 %(-2,06)
Dolar : 2,5105 TL
Euro : 2,8155 TL
15 Eylül 2013 Pazar Saat: 00:02

Serdivan'a semt polikliniği açılıyor

Genel Sekreterlik merkezde ki yoğunluğu azaltmak için bir dizi kararlar aldı. Yenikent Devlet Hastanesi'ne Kadın Doğum ve Çocuk Poliklinikleri açılacak. Serdivan'da ise semt polikliniği yapılacak.


Yeni yerleşim bölgesinden gelen talep doğrultusunda Yenikent Devlet Hastanesi'ne Kadın Doğum ve Çocuk Poliklinikleri açılmasına karar verildi.

Hastane içerisinde gerekli alt yapıyı oluşturmak için çalışmalar başladı. Hastane içerisinde başlayan tadilatın bir ay içerisinde tamamlanacağı ve planlanan taşınmanın gerçekleşeceği öğrenildi.

Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin Merkez Yerleşkesi'nde ki yoğunluğu azaltmak için ikinci adım olarak semt poliklinikleri açılması gündemdeydi.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Serdivan'da yer kiraladı.

Bina içinde ki tadilatın tamamlanmasıyla mini hastane olarak adlandırılan projenin hizmete girmesi bekleniyor.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 45364 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2030 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

hastaneleri tek bir merkezde toplamak yerine dağıtın bakalım daha da fazla parçaya bölün. şehirden uzaklara götürün...
eller gider mersine bizimkiler tersine.
millet yenikent devlet hastanesine sizin gibi makam arabalarıyla bedavaya gitmiyor efendiler.
bilet parasını geçtim bu işin yağmuru var, kışı var ayrıca, saatlerce duraklarda çoluk çocuk kuyruk beklemek te cabası....
5 3
gariban @ 16.09.2013 13:29:19
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler