03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
12 Temmuz 2013 Cuma Saat: 14:57

Hendek zabıtası fırınları denetledi

Hendek Belediyesi Zabıta ekipleri, fırınlarda denetimlerde bulundu. Ekipler, denetim sırasında ekmek gramajları, ruhsat ve hijyen açısından işyerlerini kontrol etti.


Denetimlerini aralıksız sürdüren zabıta ekipleri, Ramazan ayında da ekmek üretim yerlerini mercek altına aldı. Zabıta ekipleri ilçe sınırları içerisinde faaliyet gösteren fırınları denetleyerek, ekmek ve pide gramajları ile ruhsat ve işyeri hijyenlerini de gözden geçirdi. Eksiği olan işletmelere uyarı yapılarak süre verilirken, süre dolduğunda eksiklik giderilmemesi durumunda cezai işlem uygulanacağı bildirildi. Yeni gramaj ve ücret tarifelerinin fırınlarda olup olmadığı da kontrol edildi.

Belediye ekipleri tarafından denetlenen birçok fırının, hijyen ve üretim kurallarına uyduğu belirlenirken, iş yeri sahipleri de denetimlerden mutlu. Denetimlerin aralıksız devam edeceğini belirten ekipler, vatandaşların rahatlıkla alışveriş yapabileceklerini söyledi.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186801 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 73 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler