03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
10 Mayıs 2013 Cuma Saat: 15:03

İlk okulda öğrenciye dayak iddiası!

Erenler'de 8 yaşındaki öğrencisini darbettiği iddiasıyla ilkokul öğretmeni hakkında suç duyurusunda bulunuldu.


Reşitbey İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Z.A'nın ailesi, sınıf öğretmeni M.Ö.B'nin çocuklarını sopayla dövdüğü iddiasıyla darp raporu alarak jandarmaya müracaat etti.

Baba Şemsettin A, yaptığı açıklamada, oğlu Z.A'nın arkadaşına kötü sözler söylediği için öğretmeni M.Ö.B. tarafından sopayla dövüldüğünü öne sürdü.

Oğlunu sağlık ocağına götürdüklerini ve darp raporu aldıklarını anlatan Şemsettin A, suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

Jandarmanın kendilerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne de şikayette bulunmalarını tavsiye ettiğini kaydeden Şemsettin A, olayın kapatılmasına izin vermeyeceğini, takipçisi olacağını kaydetti.

"Raporda çocuğumun bacağında 10 darp izi ve morarıklar var" diyen baba Şemsettin A, "Ayakları mosmor, psikolojisi de bozuldu. Arkadaşlarına sorduğumda öğretmenin 19 kez bacağına vurduğunu söylediler. Bundan sonraki sürece mahkeme karar verecek" şeklinde konuştu.

İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı ise olayın üzüntü verici olduğunu belirterek, konuyla ilgili müfettiş görevlendireceğini söyledi.

AAYayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 187083 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2134 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler