27 Mayıs 2016 Cuma
IMKB 100 : 78.036 %(-0,73)
Dolar : 2,936 TL
Euro : 3,281 TL
01 Nisan 2013 Pazartesi Saat: 14:36

Vuslat Eğitim ve Kültür Derneği’nden hayır kermesi

İlimizde faaliyette bulunan, Vuslat Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nden Yunus Emre Kız Kur' an Kursu ve Beyazıt Yatılı Kız Kur' an Kursu ile Gençlik Hizmetleri yararına Hayır Pazarı Kermesi düzenlendi..


Açılışı Atatürk Bulvarı'nda Yenicami Yanında yapılan Hayır Pazarı Kermesi'ne çok sayıda hayırsever katıldı.

Yardım açmalı düzenlenen hayır kermesinde, dernek üyelerinin katkılarıyla yapılan çeyizlik eşyalar, giyim eşyaları, çok sayıda kitap çeşitleri, yiyecek gibi ürünler sergilenmekte.

Vuslat Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Fahri Başkanı Naci Doyuk;"Hayır amaçlı bu kermesimize özverili katkıda bulunan tüm üyelerimize şükran borçluyuz.. Hayır sever Sakarya halkının bu kermese ilgi göstererek, ihtiyacı olan çocuklarımıza önemli katkı sağlanılacağı inancındayız" dedi..


Erenler Müftüsü Hüseyin Baş'ın dualarla açılışını yaptığı Hayır Pazarı Kermesi'nin birkaç hafta açık kalacağı bekleniyor. Hayırsever Sakaryalılar'ın Kermese ilgi göstermesi bekleniyor.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 13391 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 233 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler