03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
07 Ekim 2012 Pazar Saat: 00:40

Milletvekillerine Dişli sorusu

Ekim 2013'de yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan talimatı ile ilimizde geniş kapsamlı bir anket yaptırıldı. Ankette ilçe ilçe belediye başkanları 10 bin kişiye soruldu.


Değerlendirmeler ve anket sonuçları Ak Parti Genel Merkezinde incelenirken, Sakarya Milletvekillerine bazı belediye başkanları hakkında görüş sorusu yöneltildiği ileri sürüldü.

Özellikle Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli'nin sorulduğu ve karnesinin zayıf olduğu sorusu Milletvekilleri Şaban Dişli, Ayhan Sefer Üstün, Ali İhsan Yavuz ve Hasan Ali Çelik'e sorulduğu öne sürüldü.

Vekillerin ne görüş verdiği bilinmiyor ama, yerel seçimlerde AK Partinin önde gelen isimleri değişim sinyalleri veriyor

Birçok ilçede değişimin şart olduğu savunan Ak Parti kurmayları anket sonuçlarının bunu doğruladığını il yönetimi aracılığı ile genel merkeze iletmiş.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186851 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1080 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler