03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
11 Eylül 2012 Salı Saat: 00:02

Dünya bombası CHP'yi fena karıştıracak!

RAŞİT DÜNYA BOMBASI CHP örgütü bu kararı hiç beğenmeyecek!


CHP il örğütü Büyükşehir Belediye Başkan adayını belirleme çalışmalarını yürütürken, ön seçim karar alınması partilileri sevindirdi.

Asıl bomba iddia ise genel merkeze yakın kaynaklardan geldi.


Büyükşehirleri almak isteyen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ise yakın kaynaklara Sakarya'nın kesinlikle kazanılması gerektiğini söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı Sencer Ayata ve Gürsel Tekin'i görevlendiren Kılıçdaroğlu'na Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı ismi önerildi.

Önerilen isim ise CHP'den 2011 seçimlerinde milletvekili adayı olarak gösterilen Raşit Dünya.

Raşit Dünya, 2011 genel seçimlerinde 2.sıradan aday gösterilmiş ancak Dünya, Gürsel Tekin'in sözlerini yerine getirmediğini ifade ederek adaylıktan çekilmişti.

DP'li Ali Dünya'nın kardeşi olan Raşit Dünya'nın büyükşehir adayı olması için çalışma yürütüldüğü kendisinin genel merkez daveti aldığı öğrenildi.

Dünya'nın siyaseti düşünmediği gelen duyumlar arasında.

Birkaç ay içinde Raşit Dünya'nın CHP Genel Merkezine giderek Kılıçdaroğlu ile görüşmesi bekleniyor.



Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186972 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 10037 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler