03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
08 Eylül 2012 Cumartesi Saat: 16:18

Ömer Kalkan'a Ankara'da önemli bir görev!

Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü yaptı.. Uzunca süre sürdürdüğü görevinden sonra Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne atanan Ömer Kalkan Gençlik ve Spor Bakanlığı'na atandı..


Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç geçtiğimiz hafta ani bir operasyonla iki daire başkanlığının görevine son vermiş, bunların yerine de başarılı gördüğü iki il müdürünü atamıştı..

Samsun Gençlik Spor İl Müdürü ile Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü'nü Bakanlık' ta boşalan daire başkanlıklarına atayan Suat Kılıç'ın bu ani ataması merak uyandırdı..

Sakarya' nın eski, Rize'nin yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan'ın Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Spor Kulüplerinden sorumlu Daire Başkanlığı'na getirilmiş olması ,kıymeti bilinmeyen bir müdür olarak sürpriz olarak yorumlandı..Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186623 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2589 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler