03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
23 Mayıs 2012 Çarşamba Saat: 19:25

Bizim medyayı böyle ters köşeye yatırdı!

Kocasını öldürmek suçundan ceza almayan Gülfidan Kuşoğlu,tahliye olduktan sonra Sakaryalı haberciler onunla röportaj yapmak için avukatı İsmail Gürses ile görüşmüşlerdi..


Avukat İsmail ,Gürses Sakarya'daki habercilere kocasını öldürmek suçundan ceza almayan Gülfidan Kusoğlu'yla röportaj yapmak için görüştüler. Röportaj yapmak için beklerlerken bugün Vatan Gazetesi'ndeki mahşeti okuyunca şoke oldular..

Bizim Sakarya medyası röportaj için beklerlerken Vatan Gazetesi muhabiri Adapazarı'na gelip avukat İsmail Gürses'in bürosunda Gülfidan Kuşoğlu ile röportaj yapmış, yaptıkları röpotajda yayınlamıştı.

Gürses'in ters köşeye yatırdığı Sakaryalı haberciler gün boyu İsmail Gürses'e ulaşmaya çalıştılar. Ancak ulaşamadılar.

Şimdi merak edilen bir dönem siyaset, Sakaryaspor'da başkanlık yapan, İsmail Gürses'in hergün içiçe olduğu, Sakarya medyasını neden böyle ters köşeye yatırdığı...Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186290 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1588 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler