03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
22 Mart 2012 Perşembe Saat: 17:01

Atakan Çelik'ten ajans haberciliği dersi

Anadolu Ajansı (AA) Sakarya Bölge Müdürü Atakan Çelik, tecrübelerini Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Basın ve Yayıncılık Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle paylaştı.


Basın İlan Kurumu (BİK) Sakarya Şubesi Müdürü Recep Bolat'ın dersine konuk öğretmen olarak katılan Çelik, yaklaşık 15 yıldır süren gazetecilik deneyimlerini öğrencilere aktardı.
Öğrencilere kişisel gelişim konusunda tavsiyelerde bulunan Çelik, ''Okul dönemi, bir insanın kendisine katkı sağlayacağı en önemli süreçtir. Kendinizi iyi geliştirin. Yabancı dil ve teknolojik bilgi konusunda ön plana çıkın. Çünkü mesleğe başlamada en önemli unsur farklılıktır'' diye konuştu.
Soru ve cevap şeklinde geçen konferansta öğrenciler ise Çelik'e Türkiye'de gazetecilik mesleğinin sıkıntıları ve istihdam konularında sorular yöneltti.
Konferansın sonunda BİK Sakarya Şubesi Müdürü Bolat, Çelik'e teşekkür etti.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 187072 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 420 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler