03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
18 Ocak 2012 Çarşamba Saat: 11:36

İşte belediye başkanı anketi sonuçları

ANDY-AR araştırma şrketi 'En Başarılı Belediye ve Başkanları' kapsamında 2011 yılının ikinci altı ayına yönelik araştırma sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı.


ANDY-AR araştırma şrketi 'En Başarılı Belediye ve Başkanları' kapsamında 2011 yılının ikinci altı ayına yönelik araştırma sonuçlarını kamuoyuyla paylaştı.
haber.7.com'da yayınlan anket sonuçlarına göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu büyükşehirler belediye sıralamasında 14ncü sırada yer aldı.
Ankette, il genelinde belediye başkanlarının performanslarıyla ilgili değerlendirme de yer alıyor..
ANDY-AR araştırma şrketi ilimiz için ''Genel olarak düşündüğünüzde mevcut belediye başkanınızın çalışma performansından menmun musunuz? diye yaptığı ankette ise ,Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ankete katılanların yüzde 50.5'in 'Evet'leriyle birinci sırada yer aldı.
Ankette ikinci sırada Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, yüzde 46.2 'Evet' ile yer alırken, Arifiye Belediye Başkanı Ahmet Karakullukçu ise yüzde 45.5 ile 3ncü sırada yer aldı.
Ankette çarpıcı bir sonuç ise Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ile geldi. Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, yüzde 43.2 'Evet' ile 4ncü sırada yer alırken, MHP'nin Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu da yüzde 40.1 'Evet' ile 5nci sırada yer aldı.
Anket sonuçlarını yayınlanan şirket ilimiz için sadece 5 belediye başkanıyla ilgili yapılan anket sonuçlarını açıkladı..
Ankette 5nci sırada yer alan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nun adı MHP'de Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gündeme gelmişti..Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186599 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 4209 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler