03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
13 Aralık 2011 Salı Saat: 12:29

Tarihi Köşk'te kahve içmeye varmısınız?

Turan Bölükbaşı tarafından Çark Caddesindeki Tarihi Cevat Bey Köşkünde açılan Kahve Diyarı'nın basın tanıtımı düzenlenen toplantıyla yapıldı.


Ülkemizin prestijli kafeterya zincirlerinden Kahve Diyarı, yaklaşık 5 yıldır restorasyonu devam eden Tarihi Cevat Bey Köşkü'nde Sakarya'lılarla buluştu. Genç girişimci Turan Bölükbaşı tarafından açılan Kahve Diyarı'nın basın tanıtımı düzenlenen kahvaltılı toplantıyla yapıldı.
Basın mensuplarının büyük katılım gösterdiği kahvaltıda şehrimiz bürokrasi ve medya camiasının tanınmış ismi Serkan Taranoğlunun da işletmeci olarak görev yapacağı açıklandı.
Bölükbaşı ve Taranoğlu, konuklarıyla tek tek ilgilenirken Cevat Bey Köşkü ve Kahve Diyarı'yla ilgili bilgi verdiler.
Kahvaltının ardından açıklama yapan Serkan Taranoğlu, "Cevat Bey Köşkü pek çoğumuzun küçüklüğünden bu yana merak edilen, ilgi çeken ve Cevat Adapazarlı'nın evi olarak biliniyordu. Turan Bölükbaşı arkadaşımızın girişimiyle kaliteli bir markayı şehrimizin en nezih mekanında Sakaryalılarla buluşturuyoruz. Hemşerilerimiz dostları, aileleriyle birlikte buraya gelerek kendileri için sağlanan nezih ortamımızda birbirinden lezzetli kahvelerimizden içerken, aynı zamanda dünya mutfağının seçkin lezzetleriyle de buluşabilecekler" dedi.
Turan Bölükbaşı ise yaptığı konuşmada, "Böyle güzel bir mekanı Sakaryalılarla buluşturduğumuz için çok mutluyum. Akşam geç saatlere kadar arkadaşlarımızla birlikte çalışmaları gözlemleyerek ve değerlendirerek hem büyük bir gurur duyuyoruz hem de konuklarımızın görüşlerini alıyoruz. Tüm hemşehrilerimizi bu güzel ortama davet ediyoruz" diye konuştu.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186753 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1039 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler