03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
23 Kasım 2011 Çarşamba Saat: 15:24

Karapürçek'e 19 yataklı sağlık merkezi

Karapürçek ilçesinde 19 yatak kapasiteli aile sağlığı merkezi hizmete girdi. Karapürçek ilçe merkezinde 19 yataklı olarak hizmet verecek olan aile sağlığı merkezi hizmete girdi.


Karapürçek ilçe merkezinde oturan vatandaşlara belediye tarafından ses yayın cihazından bir kaç gün boyunca anons yapılarak açılış duyurulan merkez, hastalarını kabul etmeye başladı.
İlçeye kazandırılan aile sağlığı merkezinin, Karapürçek için son derece olumlu olduğunu kaydeden Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, ?Tüm Karapürçek olarak, oldukça güzel ve modern bir hastaneye kavuşmanın sevincini yaşıyoruz. Gerek biz ve idareciler, gerekse hastalar açısından yaşanan fiziki mekan sorunu yeni hastane binasının hizmete girmesiyle çözülmüş oldu. Yeni hastanenin ülkemize, ilimize ve bölge insanımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum." diye konuştu.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186580 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 369 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler