03 Aralık 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 73.391 %(1,20)
Dolar : 3,5219 TL
Euro : 3,7585 TL
25 Ekim 2011 Salı Saat: 17:05

Adapostası Gazetesi'nde!

Adapazarı Gazetesi'nin Genel Yayın Koordinatörlüğü görevini yürüten Turan Çatalbaş, SRT Medya Grubu bünyesindeki Adapostası Gazetesi'nin Genel Yayın Müdürlüğü görevine getirildi.


Yerel medyanın dikkatle takip edilen, güçlü yazarlarından olan ve Adapazarı Gazetesi'nin Genel Yayın Koordinatörlüğü görevini yürüten Turan Çatalbaş, SRT Medya Grubu bünyesindeki Adapostası Gazetesi'nin Genel Yayın Müdürlüğü görevine getirildi.

Dün SRT ve Adapostası Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Gülderen Okumuş ile görüşen ve el sıkıştığı öğrenilen Turan Çatalbaş'ın gazetedeki görevine pazartesi günü başlaması bekleniyor.
Çatalbaş, Adapostası'na transfer olduğunu doğruladı ve "Şartlar böyle gerektirdi. Adapazarı Gazetesi ile herhangi bir sorun yaşamışlığım yok. Profesyonel gazeteciliğin gereğini yaptığıma inanıyorum. Umarım, yeni dönem hem benim için hem Adapostası ailesi için hayırlı olur." Dedi.
Çatalbaş, Adapostası'na yeni bir soluk, yeni bir heyecan getirmek istediğini, gazetenin çehresinin değişeceğini, yeni yatırımlar ve atılımlarla gazetenin çok çarpıcı ve farklı bir sunumla okurlarla buluşacağını da sözlerine ekledi.
Çatalbaş'a yeni görevinde başarılar diliyoruz.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 186824 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 7374 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler