09 Şubat 2016 Salı
IMKB 100 : 72.005 %(-2,96)
Dolar : 2,9455 TL
Euro : 3,2795 TL
09 Temmuz 2010 Cuma Saat: 12:01

Şampiyon Yağcılar Mahallesi!

Adapazarı Belediyesi'nin geleneksel olarak yedi yıldır sürdürdüğü Mahallelerarası Minikler Futbol turnuvası oynan final maçları ile sona erdi.


Tansu Çiller Ticaret Lisesi sahasında oynanan turnuvada şampiyon Ozanlar Mahallesini 3-2 yenen Yağcılar Mahallesi elde etti. Coşku ve heyecanın bir an olsun eksik olmadığı turnuvada şampiyon olan Yağcılar Mahallesine kupasını Adapazarı Belediye Başkan vekili Erol Aydın verdi. Turnuvada üçüncülüğü Yenigün Mahallesini 3-1 yenen Tepekum Mahallesi elde etti.
Minikler turnuva boyunca sergiledikleri iyi performansla maçları takip edenleri mest ederek adeta Sakarya futbolunun gelecek yıllarda yaşayacağı başarıların habercisi oldular.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 9816 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 198 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler