10 Şubat 2016 Çarşamba
IMKB 100 : 71.614 %(0,28)
Dolar : 2,9215 TL
Euro : 3,2655 TL
24 Haziran 2010 Perşembe Saat: 10:47

Fermalı Av köpeği yarışması başlıyor.

Adapazarı Belediyesi, geleneksel hale getirdiği fermalı av köpekleri mera müsabakasını 27 Haziran Pazar günü düzenliyor.


Dernekkırı Bileciler Köyü Merasında düzenlenecek yarışmada dereceye giren köpek sahiplerine; kupa, madalya, av tüfeği, köpek maması ve çeşitli hediyeler verilecek.

Adapazarı Belediyesi 2. Fermalı Av Köpekleri Mera Müsabakası, 27 Haziran 2010 Pazar günü saat 08.00'de Dernekkırı Bileciler köyü merasında yapılacak. İngiliz ve Continental ırkı genç ve yetişkin köpekler olmak üzere dört kategoride düzenlenecek müsabakaya, fermalı av köpeği olan herkes müracaat edebilecek. Bu yıl geçen yıldan farklı olarak Kovucu Köpekler ırk güzellik yarışı da düzenlenecek. 3 FCI Hakemi gözetiminde yapılacak yarışma sonunda dereceye giren köpek sahipleri, kupa ve av tüfeği ile ödüllendirilecek. Dereceye giren köpekler ayrıca, köpek maması ve daha birçok sürpriz ödülün sahibi olacaklar.

Geçen yıl yine aynı alanda yapılan ve 20 ilden 55 yarışmanın katıldığı fermalı av köpeği yarışmasına bu yıl ilginin daha yoğun olması bekleniyor.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 125385 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 350 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler