Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İYİ Parti'de Başvurular 1 Aralık'ta Başlıyor

İYİ Parti'de yerel seçim süreci 1 Aralık'ta başlıyor. Aday adaylığı başvuruları 1-15 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

15:58   |   08.11.2018
Haber Resmi

İyi Parti'de aday adaylığı süreci başlıyor. İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan yaptığı açıklamada, 1 Aralık ila 15 Aralık tarihlerinde aday adaylığı başvurularını alacakların söyledi. Kılıçaslan, Büyükşehir Belediye Başkan aday adaylığı başvurularının Genel Merkez'e, İlçe Belediye Başkan aday adaylığı başvurularının İl Başkanlığına, Meclis Üyeliği Aday adaylığı başvurularının ise İlçe Başkanlıklarına yapılacağını açıkladı.


SÜRPRİZLER OLABİLİR

Olağanüstü Genel Kurul'un ardından teşkilatlanma çalışmalarını büyük oranda tamamladıklarını ve kısa süre içerisinde yerel seçimlere hazır hale geldiklerini belirten Kılıçaslan, "Milletimiz girdiği daha ilk seçimde bizleri TBMM'ne sokarak, kendilerinin sesi olma görevini bizlere verdi. Her türlü engellemelere rağmen partimizin, yerel seçimlerde de milletimizden büyük teveccüh göreceğine eminiz. Adaylarımız ile ilgili de sürpriz isimler olabilir." diye konuştu.


MİLLET KURTULMAK İSTİYOR

Sakarya'daki Belediye Başkanlarına büyük tepki olduğunu da vurgulayan Kılıçaslan, "Bugüne kadar onun bunun hatırı ile oy toplayan belediyelere bugün büyük tepki var. Belediye Başkanlarından memnun olmayanların oranı yüzde 90'lar seviyesinde. Araştırmalardan gördüğümüz üzere bu seçimde hatır-gönül işleri artık bir tarafa bırakılacak. Milletimiz bu hizmet üretemeyen kadrolardan artık kurtulmak istiyor. Milletimiz değişim istiyor. Değişimin öncülüğünü İYİ Parti yapacak." Dedi.


BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİ VAR

Adaylarla ilgili beklentilerini sıralayan İYİ Parti İl Başkanı Kılıçaslan, "Vatanımızın ve Milletimizin değerlerine saygılı, Sakarya'mızı iyi bilen, kişisel birikimi ile hizmet edebileceğine inanacağımız, herkesi kucaklayabilecek, makamları hizmet aracı olarak görüp güç zehirlenmesine kapılmayacak herkesin, başımızın üzerinde yerleri var. Sakarya'nın değişime ihtiyacı var. Mental olarak bitmiş başkan, adaylar veya partilere ihtiyacı artık kalmadı. Binbirgece masalları dinlemek istemiyoruz artık. Değişimi iyi ve cesur insanlar yapar. Ve bunun adresi de İYİ Parti'dir.." şeklinde konuştu..

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 26502 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1134 kere okundu
YORUMLAR 3 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
ilhan
08.11.2018 23:09
hangi teşkilatlara başvuru yapacaklar, olmayan teşkilatlaramı...daha bir sürü ilçede teşkilat yok siz nasıl bir yöneetimsiniz? ey selçuk bey sen il başkanımısın yoksa vekil postasımı....
ilhan
09.11.2018 23:43

serdar bey, çalışma kombine olur demişsiniz herhalde ekip çalışması demek istemişsiniz, çok doğru bizde ekip çalışmasını merakla bekliyoruz çünkü hala bu ekip çalışmasını göremedik. ekip çalışması sadece vekille gezip, postacı gibi yanında durmakla olmaz. lakin siyaset yaptı iseniz bilmeniz gereklidir ki, vekil yönetimin emrinde olur, il başkanı vekilin emrinde değil, unutulmamalıdır ki vekil, yönetimlerin sayesinde vekil olmuştur. birde teşkilatlar yerinde demiştiniz, Sakaryanın 16 ilçesinin kaçında teşkilat var ? lütfen cevap veriniz. hadsizliğe gelince, ben çok şükür haddimi iyi bilirim vede herkese hat ettiği şekilde davranırım. ayrıca siyaset barışmak ile olur, size eleştirenlere kapıyı kapatırsanız, yarın girecek kapı bulamassınız,

Serdar
09.11.2018 10:57

Biz siyasete ikbal için girmedik ikbal de düşünmedik. Vekil postası lafı biraz hadsiz olmuş ilhan bey ne bekliyordunuz, çalışma kombine olur, siz olsaydınız vekile sırtınızı mı dönecektiniz. Vekili Ankara'ya gönderip Sakarya'ya sokmayacakmıydınız? sizin siyaset anlayışınız bumudur. Teşkilatlar yerli yerinde siz merak etmeyin revizyonlarla daha da güçleniyor. anlayacağınız ikbal peşinde olanlar temizleniyor.

Online Ziyaretçiler