Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sakarya U15 takımından Bilecik turu...

Sakarya U15 futbol takımının Bilecik Gölpazarı Belediyespor U15 takımı ile hazırlık maçının kazanını dostluk oldu. Genç futbolcular Bilecik'teki tarihi yerleri de gezdi

14:43   |   17.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi

Geçtiğimiz ay Sakaryaspor'un daveti üzerine Ekrem Karaberberoğlu Sakaryaspor Alt Yapı Tesislerinde Sakarya U15 futbol takımı ile Gölpazarı Belediyespor U15 takımı arasında bir dostluk maçı oynanmıştı. 
Bu maç sonrası maçın organizasyonu sağlayan Mehmet Ali Keskin'in Sakaryalı yönetici ve altyapı hocalarını Bilecik'e davet etmesi üzerine Sakarya U15 futbol takımı Bilecik'e geldi. Söğüt İlçe Stadında oynanan maçın kazananı dostluk olurken, Sakaryaspor Alt Yapı Başantrenörü Tamer İlaçan Gölpazarı Belediyespor U15 takımından Nazmi Cihangir, Arif Keskin, Deniz Tarıoğlu ve Oğuzhan Keskin'i beğenerek Sakarya'ya davet etti. 
Bu maç sonrası maçın organizasyonu sağlayan Mehmet Ali Keskin, Sakarya U15 futbol takımı ve yöneticileri kenttin tarihi yerlerini gezdirerek, Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı, Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş'u da makamlarında ziyaret ettiler. Böyle dostluk maçlarının devamının geleceğini söyleyen Mehmet Ali Keskin, "Ben bir Gölpazarı çocuğu olarak ilçemin genç yeteneklerini gün yüzüne çıkarmak için elimizden geleni Gölpazarı Belediye Başkanı Vedat Kazıcı ile yapıyoruz. Bu yapılan dostluk maçın 4 genç yetenek kardeşimiz Sakarya'ya davet edildi. İnşallah orada kendilerini ispat ederek, Sakarya U15 futbol takımı girerler" dedi. 

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 49140 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 690 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler