Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Sapanca'ya yeni yatırım geliyor

Sapanca Belediyesi yatırımlarına bir yenisini daha ekliyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile yapılan protokol ile ilçeye 965.000.000 tl'lik yatım kazandırılıyor.

13:42   |   17.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi

Kırkpınar Soğuksu Mahallesi; nizami futbol sahasının doğal çim yaptırılması, soyunma odalarının yenilenmesi, tribün aydınlatma ve çevre düzenlemesinin yapılması planlanmakta. Gerçekleşen protokol ile Sapanca sporseverlerin ve Soğuksu Mahalle sakinlerinin beğenisini alacak yeni spor kompleksi hizmete sunulacak.


Protokol, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet M. Kasapoğlu ve Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer tarafından imza altına alındı. Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer "Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilat Başkanlığına, Sayın Mehmet M. Kasapoğlu'na ve bu desteğin verilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi. İlçeye yapılacak hizmet ve yatırımların devam edeceğini sözlerine ekleyen Başkan Yılmazer, amacının Sapanca'nın, Sapancalının kazanımı ve memnuniyeti olduğunu sözlerine ekledi.Kategori : Güncel

Medyabar.com bugun 47359 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1104 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler