Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Erhan Dursun İYC ve TÜGVA'yı ziyaret etti

AK Parti milletvekili aday adayı Av. Erhan Dursun, İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Vahdettin Aktaş ve Türkiye Gençlik Vakfı'nı (TÜGVA) ziyaret etti.

11:49   |   17.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi


İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Vahdettin Aktaş'ı, Necip Fazıl Kısakürek Yurdu'nda ziyaret eden Av. Dursun, "Sivil Toplum Kuruluşları(STK) arasında İlim Yayma Cemiyeti geçen yüzyılın ve bu yüzyılın ağabeyi  kuruluşudur. Sakarya'da kurucu Başkanlığını yaptığım Ensar Vakfı, TÜRGEV ve TÜGVA kardeş STK larıdır. Türkiye'nin geleceği bu STK ile hayat bulacaktır" dedi.


İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erhan Dursun'a çıktığı bu hayırlı yoldu başarılar dilerken, "Allah yolunu açık etsin" dedi.


İlim Yayma Cemiyeti'nin ardından TÜGVA Sosyal Gelişim Merkezi'ni ziyaret eden Dursun, TÜGVA Başkanı Fatih Yahşi ve gençlerle bir araya geldi. Başkan Yahşi ve gençlerle 24 Haziran seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi üzerine istişarelerde bulunan Dursun, destek istedi.
 
 

Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 48906 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1019 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
özdemiröz
17.05.2018 14:28
Erhan Bey yaşlı çoluk çocuk genç zengin fakir ayırdetmeden herkese ziyaret gerçekleştirmiş ne mutlu kendisine, Ben de bir sivil toplum kuruluşu temsilcisi olarak daha herhangi bir milletvekili kapımıza gelmedi, o kadar iyiler işte diyorum.
Online Ziyaretçiler