Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

İlk iftarda onları yalnız bırakmadılar

Taraklı Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından Şehit yakınları , gaziler ile yaşlı ve yalnız yaşayan vatandaşlar için düzenlenen iftar programı yapıldı

00:10   |   17.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi
  7. Haber Resmi

Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği iftar programına; Taraklı Kaymakamı Cihat Koç, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Taraklı ilçe Jandarma Komutanı Levent Pırtıcı, İlçe Emniyet Amiri Kemal Özdil, İlçe Müftüsü Faruk Güneş, Vakıf Mütevelli Heyeti, kurum amirleri ile mahalle muhtarları katıldı. 


Taraklı merkez ve mahallelerde ikamet eden gazi ve şehit yakınları ile yaşlı ve yalnız yaşayan vatandaşlar, Taraklı Belediyesinin ve muhtarların araçlarıyla tek tek evlerinden alınarak, Taraklı Paşalar Konakları Termal tesislerine getirildiler.


Taraklı Müftüsü Faruk Güneş'in yaptığı yemek duasının ardından oruçlar açıldı. Davetlilere hediye paketleri verildikten sonra program sona erdi.


İftar Programında kısa bir konuşma yapan Kaymakam Cihat Koç,''Ramazan ayının ilk orucunu sizinle açmak istedik. Allah oruçlarımızı kabul eylesin. Hepimizin Ramazan ayı mübarek olsun. Bu hafta engelliler haftası, bütün engellilerimizin engelliler haftasını kutluyorum diyen Kaymakam Koç, İnşallah bu Ramazan ayı İsrail'e belaların yağacağı bir ay olur. Biz burada rahatça iftarımızı yaparken Filistinli kardeşlerimiz orada kim bilir ne durumdalar. Allah onların da yardımcısı olsun ''Dedi.

Murat DİRİ/Taraklı


Kategori : Yaşam

Medyabar.com bugun 48460 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1180 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler