Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Tatangalar'dan Gürses'e sert çağrı

Yeşil-siyahlı taraftarlar sosyal medya hesabından yönetimi ve Başkan İsmail Gürses'i hedef aldı.

12:16   |   16.05.2018
Haber Resmi

Serhat Yılmaz'ın haberi/Spor264


Sakaryaspor camiasında bu hafta gündemi yönetimden sırayla gelen istifalar epey meşgul etmişti. İlk olarak Cem Gün ve Ramazan Sezer ikilisinden gelen istifalara dün Cumhur Genç, Hüseyin Aydın ve Cevat Ekşi'de eklendi.


Play Off yarı final maçına çıkmaya hazırlanan Sakaryaspor'da yönetimde peş peşe gelen istifa haberleri , "Neler oluyor" dedirtirken Tatangalar sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.


Yapılan Açıklama; 


Değerli Sakaryasporlular;


Bandırma gibi zorlu bir virajı aşmanın mutluluğunu malesef 24 saat yaşayamamaktayız!


Sezon başından beri kriz yönetemeyen Sakaryaspor yönetim kurulu başkanı Sayın İsmail Gürses bizlere ve bu şehire derhal açıklama yapmalıdır.


Şehrin kenetlendiği Bandırma karşılaşması öncesi yönetim kurulundan istifasını veren iki yöneticinin, Bandırma maçının kazanılmasından sonra istifalarının kabul edilmediğinin internet haber sitelerince duyurulması çok büyük bir kaos ortamı yaratmıştır.

Yönetim kurulu başkanı İsmail Gürses'e,tribün liderlerimiz tarafından ulaşıldığında "benim bilgim yok" cevabını vermiştir.Sakaryaspor klübü başkanının haberi olmadan nasıl böyle bir karar alınır, nasıl böyle bir açıklama yapılır! Durumun vahimiyetini, o makamın nasıl ayaklar altına alındığı siz değerli kamuoyunun taktirine bırakıyoruz!


Kendisinden talebimiz ; Bu açıklama bilgisi dahilinde yapılmadığını yazılı olarak Sakaryaspor internet sitesinden kamuoyuyla ve bizlerle paylaşmasıdır.Aksi halde bu durumda başkanlık koltuğunda kaos ortamını yönetemediği, hakkaniyetle görevini yerine getiremediği anlamış bulunmaktayız.


Bu nedenle İsmail Gürses'i İSTİFA'ya davet ediyoruz.


Futbolcularımızla birlikte şampiyonluğa inanan siz değerli büyük Sakaryaspor taraftarının bu ortamda ne kadar başarılı olabileceğini dosta düşmana göstereceğiz...


İNANANLAR ASLA KAYBETMEZ!


Saygılarımızla;

TATANGALAR

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 76702 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 10106 kere okundu
YORUMLAR 26 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Bilal bulak
17.05.2018 15:35
Keçi yılmaz Baba murat ersin ve tatangalar siz hiçbirimiz Sakarya spor u temsil etmiyorsunuz.Cekilin bu tribünler den,sizden dolayı klup kaç TL ceza yedi,ne faydanın var kulübe hiç,ne işiniz var sizin tesislerde kim veya kimler sizi içeri alıyor, düne kadar yonetimciydinizde ne oldu istifa diyorsunuz,yönetimi savunmam,ama yeni gelen yönetime sesleniyorum bunları kapıdan içeri koymayı,yarın sizinde altinizi oyarlar,bunlara dikkat edin,klup ise parasız kişilerin yönetmesi yani satilmalidir.Goztepe modeli sart
Ali osman
17.05.2018 09:45
baba murat denilen adam ne iş yapar keçi yılmaz varken, ne adap var ne saygı dağdan inme bi model kafasına göre marka yapma peşinde aynı amigo ersin gibi sinyale yatan boş adam, fakat keçi yılmazın saygınlığı var boş işler peşinde koşmaz adaplı büyüğünü küçüğünü bilen adam saçma sapan açıklama yapmaz orda burda markamı yapayım ismimi duyurayım diye yalakalık yapıp safralık yapmaz baba murat denilen adamın acilen tribünden uzaklaştırılması gerekiyor zarardan başka bişey verdiği yok.
kertenkele
17.05.2018 09:40
Geçen hafta maçtan önce antrenman'a çıkmayan,yöneticisini otobüsten indiren,sakaryaspor'un mazisine kara leke çalan futbolcular ile birlikte kolkola girmek,Gürses başkan ile ilgili haklı duruşunuza,serzenişinize gölge düşürüyor..Play off vs geçer gider fakat bazı şeyler akılda kalır ve tarih yazar.İtibarın,şerefin yoksa şampiyon olsan ne olmasan ne?.Bu futbolcuların hesaplarını kapatıp kovacak hatysiyetli,dirayetli cesur bir başkan lazım.Önce kulubün itibarı..Zaten anlaşılıyıor ki,yöneticiler kendi şeref ve haysiyetlerinden vazgeçmişler,5-10 densiz,edepsiz oyuncuya boyun eğiyorlar..Eeee, Paran olmazsa,borcunu ödemez isen adam gelir,bugün otobüsten indirir,yarın ....... ... eder..Gıkın çıkmaz böyle...Neyse..
Zogo
17.05.2018 02:19
Arkadaşlar tam finala çıkma hatta 1. Lig kapısındayken bu hareketleri yapan gerçek Sakaryaspolu denemem yada amatör bı davranış şunu anladım kimin arası az geldi menfaatleri bitti acaba Tribüne gelince 2 yıldır işler ters bölünme var zaten belli bı kadının bı tane kocası olur 1O tane değil tribün lideri kabadayı olarak lider olmaz saygisiyla otariterligi ile olur yeri trubundur saha içi değil geçmişte buyuk kulüplerde de vardı ne oldu hepsi bitti gitti iş Baskanda biter vesselam Gerçek menfaatsiz Sakarspolu olanlara selam olsun
emirhan
16.05.2018 23:29
taraftar lideri değil tatangalar lideri diyeceksiniz bizi onlarla karıştırmayın sakaryaspor onların malı değil
Murat
16.05.2018 21:15
Beyler kendinize gelin.tirubunde bolunmek.intihardirr
sakaryalı
16.05.2018 18:03
Tatangalar tatangaları temsil ediyor , bütün Sakaryaspor taraftarını değil. Herkes hududunu bilmelidir.
Özcan
16.05.2018 17:42
Bencede trübüncülük oynamayı bırakın. Keçi Yılmaz a bırakın yeter artık
E.S. Sakaryalı
16.05.2018 18:27

Böyle yazınca kızıyorum vallahi. siz kendi taraftarınızı yönetemiyorsunuz, her maç kendi içinizde kavganız var, her maçta biletiniz yok olay var. gelsin yılmaz yönetsin. olmuyor arkadaş. onun başarısı bence taraftarı iyi organize etmek bu takım taraftardan dolayı ceza yememekten geçer. takım taraftar yüzünden ceza iyiyorsa başarı yok demektir. demek ki yönetemiyor demektir.

genel
16.05.2018 16:57
Senelerce şehrin önde gelenleri bedava otobüs kaldırdı ve.bu bedava kaldırılan otobüslerden tribün önde gelenleri para topladılar paraları cebe indirdiler..... Her maç ufak cocuklarin bayanlarin yer aldigi stad da bağırmayan taraftar .. gitsin diye kufurlu tezahürat tuttular...Yönetim istifa eder de tribün liderleri nezaman istifa edecek istifalar sizden başlasın zamanı geldi..Tek kral keçi yılmaz...tribünde 10 tane lider olmaz.
Apsuva
16.05.2018 16:46
Bedava otobüslerden para toplayan da bu liderler den bazıları tribüncülük bu değil tatangalar kendini çok büyütüyor babamurat denilen kişinin bence yeri yok trübünde
Haktan bilgic
16.05.2018 16:32
Aylardir yönetime tahamul eden siz tatanga dostlarim abilerim kardeslerim sizleri kiniyorum hem tersolar hem kulubun basindalar ulan cocugun biriktirdigi kumbarayi bile alma acizliginde bulunuyorlar terso bunlar terso hangi dıs mihraklar mani oldu istifayi gec istemenize bunuda aciklayin
şimdi mi istifa
16.05.2018 15:31
Bu yapılanların aynısını selahattin aydın yapsaydı daha geçen seneden adama tribün liderlerimiz küfrettirmeye başlardı. nedense bu gün gelinen noktada kibarca başkana istifa et denmiş. Tabi ki başkanlara küfredilmesin bu yanlış bir şey desteklemiyoruz. Ancak kötü gidişat varken bu liderlerimiz neden protesto etmediler başkanı. Demek ki memnundular veya çıkarları birdi. Şimdi istifa et gürses demeye hakları yok. 60 bin tl lik kombineleri tribün lider satarken cebe paraları indiriken en büyük başkan İSMAİL GÜRSES'ti şimdi ne oldu da adama istifa et diyorsunuz. Tribün liderlerinin istifa isteme hakkı yok. Cefakar çıkar gütmeyen taraftarın söz söyleme hakkı var.
Sakarya spor
17.05.2018 10:10

Leş kargaları yönetimden nemalandıkları için bulundukları gruba istifa dedirtmediler..her maçta avantalarını aldılar..yalandan delikanlı ayağı yapmasın müptezeller

Ahmet ay
16.05.2018 15:02
Kim bu tribün lideri kim ararsan var ahtapot gibi 8 kollu.Baba var keçi var,amigo fıstık ersin var çingene si var,kim bu lider dediğin 1 tane olur.Tam bir çomak misali,yönetim zaten bitmiş onlarda başka telden,kimse Sakaryaspor u düşünmüyor, Aylardır istifa diyoruz şimdi mi aklınız başınıza geldi, play-off maçları başladı para krizi,yönetimden istifalar,nasıl olacak bu başarı,buradan zeki Toçoğlu nasıl sesleniyorum; duruma el koyun,Sürmene geçin,radikal bir karar alın,takıma sahip çıkın sadece takıma ve teknik heyete, yonetim istifa,yönetimi uzak tutun takımdan, Gümüşhane maçının primini stad gelirinden futbolculara verilme vaadini söyleyin,çıkış budur.
zamansız
16.05.2018 14:53
Yasin diye biri gelmiş saçma sapan yoru yapmış. Taraftar Sakaryaspor a yetermiş senelerdir belli yettiği her iç saha ve dış saha maçlarında 15 20 bin TL cezaya sebep oluyor taraftar.sen neden bahsediyorsun yetiyorsa cezayı cebinden öde ozaman.sezon başından beri 400 bin TL para cezası ödendi sirf taraftar yuzunden .borcu üzerine alıp ödeseydin. Gelip 10 numara açıklama diyorsun şu tribün önde gelenlerin yalakalik yapmayı bırakın artık zamansiz bir aciklama olmuş farkına varın.Tabi ki yönetimi istifaya ve hesap vermeye davet ediyoruz fakat zamanı şu önemli günlerde değil ..
SAHADA AYAR ÇEKERLER
16.05.2018 14:24
Şaşırıyorum, içerideki bandırma maçının ikinci yarısı tribün lideri olduğu iddia edilen kişi saha kenarına giriyor yerde yatan rakip oyuncuya saydırıyor güvenlikçiler rica minnet zor ikna ediyor liderimizi trübüne çıkıyor. Maç bitiyor liderimiz sahaya giriyor bu sefer üstünde görevli askısı ile orta sahaya geliyor kaleci ercüment ile yanlış hatırlamıyorsam talhaya fırça çekmeye başlıyor. Ama engin hocamız geliyor liderimizi sakinleştirmek için sarılıyor elini omzuna atıyor ama nafile arada ona da birazcık eleştiri yapıyor. Kafasına göre liderimiz soyunma odasından takım çıkarıyor tribüne getiriyor. Bu günde açıklamalardan öğreniyoruz ki liderimiz başkanımızı arıyor ve yönetimden bir haber olması nedeni ile istifa et diyor. ÇİFTLİK OLDUK...
Sakarya spor
17.05.2018 10:51

Ee kızdı arkadaşlar ismail artık onlara da ödeme yapmayınca futbolcylara saldırıyorlar..çoluk çocuğa ona buna safralık yap pankart hazırlat sonra git ismailden parayı kap.. ... gibi yaşa neymiş lider mişmiş..ilk maçta aldığı 17 binlira pankart parasını kimle yedi acaba sorun murata

fikrim
16.05.2018 14:04
Aylardan beri kulübün durumu maddi manevi yönden apaçık ortada..Belli başlı tribün önde gelenleri aylardır tesislerden çıkmıyor hepsi ile içli dışlı samimisiniz çiçekler dagitiyorsunuz hoşgörü sergiliyor istifaya davet etmiyor adam akilli protesto etmiyorsunuz aylardır şimdi gelmisler istifaya davet ediyorlar bu ne sacmaliktir. Ey büyük abiler şimdimi aklınıza geldi bu 2 günde je değişti..Takım yarı finale çıkmış sizler gelip yönetim istifa diyorsunuz aylardır neredesiniz acaba.Ne farkınız kaldı istifa eden yöneticilerden biz onları ayiplarken sizin yaptığınız nedir? Şimdi istifa etme protesto etme zamanı değil maçlarımiz bir bitsin hesap sorulması gereken kişilerden ozaman da hesap sorulur.
Sakaryasporlu
16.05.2018 13:35
Sakaryasporuma hep destek Tam destek.madem bu tatangalar herşeyi cok iyi biliyor niye bir adam çıkarıp baskanliga talip olmuyorlar!birde onlari görelim!! Lafla peynir gemisi yürümez arkaşlar Gerçek sakaryasporlular baskanada hocayada herzaman destek vermelidir.
Tatangalar hele bi toplanın bakalım
16.05.2018 13:33
Kimmiş bu başkanı arayan tribün liderleri hele bi söyleyinde bizde bilelim Ben kargadan başka kuş Keçiden başka tribün lideri tanımam Öyle yancılıkla lider olunmaz Kabadayılıklada lider olunmaz Sakaryaspor un tribün lideri KEÇİ YILMAZ dır gerinizin alayı taraftardır. Kime ne anlatiyonuz siz? liderim diye türemeyin mantar gibi Bir tane olur lider, Gerisi hoşuma gider...
adalı
16.05.2018 13:20
bu sene şampiyon olamazsak bunun büyük coğunluğu tatangalara aittir. Taraftar bu kadar yönetimin ve takımın içinde olmamalı tam ortalık duruldu derken yine bi acıklama yine istifa selahattin aydın gitsin ismail gürses gitsin kim gelsin ? sizden biri geldi de ne yapabildi bu takıma köstek olmaktan vazgeçin artık . Açıklama yapılacaksa sezon biter herkes acıklar bu önemli maclardan önce yapılacak işmi gecen sene büyük başkan bugun istifa hersey sizin istediginiz gibi olmuyor . Sakaryaspor tatangaların degil Sakarya halkınındır!
Burak
16.05.2018 13:17
bu şehre takıma gerçek anlamda tek sahip çıkan tatangalar grubudur, her ne kadar seversiniz sevmessiniz bazı ufak yanlışlarıda olsa tatangalardan gerisi yalandır çok doğru bi açıklama yine onlardan geldi şampiyonluğa giden takımı dinamitlemek isteyenler bugun istifa etmelidirler acilen takıma kayyum atanıp 1.lige çıkmalıdır
Sakaryalı
16.05.2018 13:01
Arkadaşım tatangam liderim istifa edince kim gelecek gel seni getirelim bakalım topçuların bir günlük yemek parasını karşılayabilecekm isin bırak eleştirmeyi mantıklı çözüm söyle bizde seni destekleyelim bekara karı okşamak kolay çucuklara kim bakacak
turşucu kamil
16.05.2018 12:39
SAKARYASPOR SİZDEN KURTULURSA ŞAMPİYON OLUR TARİHE Bİ BAKIN SİZ YOKKEN SÜPER LİGDEYDİ SİZİNLE DURUM BU
Yasin
16.05.2018 12:20
10 numara bir açıklama olmuş yazanın ağzına sağlık. Taraftar sakaryaspora yeter. Geçen gün de dediğim gibi. Yamyamlar Sakaryaspor'u yiyiyor. Halk takımı kurtarmaya çalışıyor. Kurtaracağız şampiyon olacağız.
Online Ziyaretçiler