Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Öztürk'ten Kadın Kolları'na teşekkür

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları'nın Seçim Koordinasyon Merkezi Toplantısına katılarak çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

10:35   |   16.05.2018
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Başkan Öztürk, Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz'ında hazır bulunduğu AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları'nın ilçe teşkilat binasında gerçekleştirdiği seçim koordinasyon merkezi toplantısına katılarak, 24 Haziran seçimleri ile ilgili çalışmalarını sürdüren Kadın Kolları ile bir araya geldi. Toplantıda Başkan Öztürk, İlçe Kadın Kolları'nın göstermiş oldukları özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederek hediye olarak eşarp ile birlikte gül takdim etti.


"Büyük bir mücadele örneği"

Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ'ın daveti üzerine toplantıya katılarak Kadın Kollarının gerçekleştirdiği seçim çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Öztürk "Sizler teşkilatımızın çok önemli bir parçasısınız. Seçim dönemlerinde gecenizi gündüze katarak, yeri geldiğinde işinizi gücünüzü, çoluğunuzu çocuğunuzu bırakarak çalışıp, çalınmadık kapı bırakmıyorsunuz. Ülkemiz ve milletimiz için. Sizlerin bu vefakâr ve cefakâr çalışmalarınızı unutmak mümkün değil. Allah sizden razı olsun" diyerek Kadın Kollarının geçmiş anneler gününü kutladı.Kategori : Siyaset

Medyabar.com bugun 47812 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 770 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler