11 Şubat 2016 Perşembe
IMKB 100 : 71.614 %(0,28)
Dolar : 2,9215 TL
Euro : 3,2655 TL
15 Şubat 2010 Pazartesi Saat: 17:56

Liselilerin kavgası sokağa taştı!

Sakarya Fatih Endüstri Meslek Lisesi ögrencileri ile okula gelen başka bir okul öğrencileri arasındaki kavgada istenmeyen olaylar yaşandı. İŞTE O GÖRÜNTÜLER..


Adapazarı'nda Sakarya Fatih Endüstri Meslek Lisesi ögrencileri ile okula gelen başka bir okul öğrencileri arasında facebook paylaşım sitesindeki bir ile nedeniyle çıkıtğı öne sürülen tartışma kavgaya dönüşünce istenmeyen olaylar yaşandı.
Okul önünde önce sille tokat birbirlerine giren öğrencilerin kavgası bir anda büyüdü,Ellerine sopalar taşlar alarak birbirlerini sokak aralarında kovaladılar.
Dakikalarca süren kavgada bir ögrenci sırtından bıçaklanırken polis ekiplerinin kavgaya karışan 10 genci genci gözaltına almasıyla liselerinin kavgası yatıştırıldı Alınan bilgilere göre başka bir lisede eğitim gören sayıları 20 kadar olan ögrenci grubu bugün saat 12.00 sıralarında Sakarya Fatih Endüstri Meslek Lisesi önüne gelerek, bu okul önünde kendilerini bekleyen ögrenci grubu ile tartıştılar.
Daha önce görüşüp hesaplaşmak için anlaştıkları belirtilen örgenciler okul yanındaki boş arsada yaptıkları ağız münakaşası bir anda sille tokat kavgaya dönüştü.
Tartışmada Fatih Endüstri Meslek Lisesi 11nci sınıf ögrencisi 15 yaşındaki C.K. bıçak ile yaralandı.
Arkadaşlarının kanlar içerisinde kaldığını gören Meslek Lisesi ögrencileri, arkadaşlarına saldırıp kaçan öğrencilerin ellerinde sopa peşlerine düştüler..
Okul yanındaki sokak arasında süren kovalamacada ellerinde taş ve sopa olan liseliler diğer okul ögrencilerini apartman arasında sıkıstırdılar.
Bu esnada polis ekipleri olaya müdahale etti Arkadaşları bıçaklanan Meslek Lisesi gençler "Bize saldırdılar"diyerek polisin yanındaki gençlere de saldırmak istedi. Ancak polisler engel oldu.
Polis olaya karışan 10 liseliyi gözaltına alırken saldırıda yaralanan 15 yaşındaki C.K. Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.
Bu arada kavganın iki ayrı okul örgencisinin sosyal paylaşım Sitesi Facebook'taki bir ileti yüzünden çıktığı belirtildiYayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 13004 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1382 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler