01 Ağustos 2014 Cuma
IMKB 100 : 81.205 %(-1,16)
Dolar : 2,1490 TL
Euro : 2,8775 TL
02 Şubat 2010 Salı Saat: 10:23

Şanslı 220 kişinin listesi...

İlimizdeki okullarda 4 ay süreyle hizmetli olarak çalışmayı kazananların TAM LİSTESİ..


Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sakarya İş-Kur İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan Toplum Yararına Çalışma Projesi (TYÇP) kapsamında okullarda hizmetli olarak görevlendirilecek 220 işçi, noter huzurunda çekilen kurayla belirlendi.
Meslek Lisesi'nin konferans salonunda yapılan çekilişe işçi adaylarının fazla ilgi göstermediği gözlendi. Başvuruda bulunanlardan 30 civarında kişi çekilişi
izledi.
Bin 270 kişinin başvurduğu kura çekilişine katılan işsiz karı-koca Cemalettin ve Ömür Çiçek çifti, kurada isimleri çıkınca 4 aylığına iş sahibi oldu.



KURAYI KAZANANLAR VE GÖREV YAPACAKLARI
İLÇELER VE OKULLARIN LİSTESİ
ADAPAZARI İLÇESİ
1-Ömür Çiçek – Büyükgazi İÖO
2- Yaşan Ünlü- Güneşler Lisesi
3- Zehra Karagözoğlu -Sakarya Lisesi
4- Ahmet Demirel -M.Akif Ersoy İMKB TEK.
5- Remziye Çiçek- M.Akif Ersoy İMKB TEK.
6- Selma Cihan - Çökekler Fatih Kemal Yarar İÖO
7- Sevdiye Sarışın -Alandüzü ŞHT Adil Arslan İÖO
8- Hanife Karabulut -Ozanlar ŞHT Mustafa Özen İÖO
9- Dursun Kaya -Camili Sait Faik İÖO
10- Kazım Üzmez -Camili Selçuk Bey İÖO
11- Aynur Karpuz -Cengiz Topel İÖO
12- Zeynab Rahımova- Eser İÖO
13-Sürmeli Bozkurt -Evren Köy İÖO
14- Bahriye Öksüz -Fatih İÖO
15-İsmail İskender -Güneşler Köprübaşı İÖO
16- Yavuz Akdin -Sakarya Fen Lisesi
17- Kamil Pekçan -Karaman Aykut Yiğit İÖO
18- Mehmet Duman -Korucuk Toki İÖO
19- İlhan Can -M.Akif Ersoy İÖO
20-Nalan Okur - M.Şehit Ahmet Akyol İÖO
21- Elif Keleş -Neclet Islar İÖO
22- Mehmet Andurmak - Orhan Gazi İÖO
23- Ömer Bozdemir - Ş.Abdullah Ömür İÖO
24- Umut Ayaz - Vali Mustafa Uygur
25- Nazlı Derken – Arif Nihat Asya İÖO
26- Yunus Sözmez – 75. Yıl SML
27- Gülperi Kundakçı – 75.Yıl SML
28- Fatih Göçmen – 75. Yıl SML
29- Cemalettin Çiçek – Abalı İÖO
30- Saniye Türker - Adapazarı İHL
31-Fikri Lale – Karadere İÖO
32- Aysun Gülmez –
33- Fahri Ersöz
34- Derya Bozkurt
35-İsmail Sarı
36- İsmail Arı
37- Kadir Kosovalı
38- Nuriye Tınaz
39- Aysel Uçar
40- Yüksel Ustaömer
41- Dilek Adıyaman
42- Gönül Uysal
43- Mevlüt Gün
44- Fatih Özder
45- Mediha Andurmak
46- Engin Bağatur
47- Kenan Kal
48- Elif Cumur
49- Melahat Kalaycı
50- Bakiye Budaklar
51- Turgay Duma
52- Hüseyin Cellek
53- Sait Öz
54-Gülfiye Akcan
55- Serap Yağcıoğlu
56- Sinan Ataç
57- Selda Akın
58- Hanife Serter
59- Nurgül Çelik
60- Sultan Orhan
61- Ferhat Tuna
62- Emine Tekşan
63- Nilüfer Akcan
64- Mahmut Çalık
65- Sevda Özgöl
66- Muradiye Küp
67- Okan Keçilli
68- Fatih Yıldız
69- Ufuktan Karakuş
70- İsmet Yavaş
71- Derya Günakar
72- Harun Demiröz
73- Yalçın Tunç
74- Leyla Diş
75- Erdin Ay ,
76- Zübeyde Çınar
77- Zinnet Eren ,
78- Cemil Aktay
79- Erman Şen
80- Samet Meriç
81- Metin Yavuz
82- Yurdagül Vural
83- Ahmet Namaş
84- İslam Öz
85- Erdal Kankardeş
86- Servet Orhan
87- Necmi Aktaş
88- Aydın Karaca
89- Ridvan Yaz
90- Emri Yetiş
91-Mustafa Kurt
92- Adnan Öztürk
93- Hakan Bektaş
94- Salih Topyıldız
95- Zeliş Kır
96- Hasan Dalgıç
97- Melek Yıldırım
98- Yeşim İnan
99- İsmail Bakas
100- Fahri Açıkgöz
101- Özden Balaban
102- Ömür Tezcanım
103- Kenan Yıldız
104- Yavuz Çakır
105- Fuat Olaş
106- Salih Uyanmış
107- Cemil Başarı
108- Nurcan Er
109- Bülent Özbaş
110- Serdar İnci
111- Ayşe Çarkçı
112 – Tarık Çalıl
113- Selahattin Akdaş
114- Mehmet Kat
115- Ahmet Hamdi Özkırklar
116- İrfan Çapraz
117- Sadettin Gülmez
118- Kamil Aydın
119- Selçuk Keser
120 – Gökhan Yan
121- Arzu Tahtakılıç
122- Sedat Ak
123- Büşra Yılmaz
124- Fırat Murteza Çetin
125- Osman Acar
126- Süleyman İşbitirir
127- Elif Macar
128- Recep Balık
129- Doğan Menoğlu
130- Bülent Gündoğdu
131- Şenol Işık
132-Hanife Hocaoğlu
133- Sevil Oruç
134- Necla Uzunoğlu
135- Kenan Günaçdı
136- Halil Yıldız
137- Seçkin Üstün
138- İlyas Akgökçe
139- Ayhan Eser
140- Birol Yılmaz
141- Fatma Demiştaş
142- Zekiye Berber
143- Adem Sarı
144- Serdar Kankardeş
145-Merdal Gedik
146- Ergün Yılmaz
147- Erhan Güçlü
148-Arzu Özden
149- Selçuk Kumru
150- Bülent Kesebir
151- Leyla Yılmaz
152- Perihan Şengül
153- Sinan Tuna
154- Mehmet Kalaycı
155- Tülay Sözlü
156- Niyazı Şık
157- Ali Beriş
158- Selçuk Uyan
159- Celal Görme
160- Enes Çifçi
161- Yılmaz Dur
162- Murat Karaoğlu
163- Bülent Akdemir
164- Hacer Adaşoğlu
165- Burcu Unutmaz
166- Zehra Öksüz
167- Bülent Sancak
168- Adem Doğruoğlu
169- Uğur Altun
170- Süreyya Gülcü
171- Nebahat Yılmaz
172- Selçuk Özkurt
173- Yücel Kobaş
174- Halit Yasak
175- İsmail Deniz
176- İslam Emrah Kemal
177- Tacettin Aydın
178- Selma Baltacıoğlu
179- Öznur Küçük
180- Canan Balaban
181- Selin Sürer
182- Muzaffer Zımba
183- Nurcan Tunç
184- İsmail Memişoğlu
185- Deniz Topçu
186- Ayşe Yıldırım

ERENLER İLÇESİ
1- İsmail Hakkı Keskin- Erenler Küpçüler İÖO
2- Ahmet Güngör - Figen Sakallıoğlu AND.L.
3- Aydın Seven – Erenler Lisesi
4- Nihat Tezgel – Şen Piliç EML
5- Recep Yıldırım – Şen Piliç EML
6- Erdal Ilgaz – Ziynet Dilmen Ana Okulu
7- Yunus Çelik - B. Mehmet Gölhan İÖO
8- Erkan Ayçiçek – Yücel Ballık İÖO
9- Yedigar Afacan – Ali Dilmen İÖO
10- Ercan Çifçi – Erenler İÖO
11- Muhammet Çakı – Alancuma İÖO
12- Recep Arhan – Yeşiltepe İÖO
13- Ali Tekdemir – Yunus Çiloğlu Anadolu
14- Esra Sarıal
15- Ali İkiz
16- İhsan Keleş
17- Gülhanım Demirel
18- Ayşe Atmaca
19- Rüken Sünmez
20- Ayşe Durmuş
21- Hüseyin Vatansever
22- Selda Akın
23- Fatih Güz
24- Selçuk Şenler
25- Cengiz Garip
26- Merve Özer
27- Senar Erat
28- Derya Tunçdağ
29-Mehmet Reşit Şanlı
30- Serhat Ercivan
31- Medine Sağlam
32- Necmi Erkin
33- Sadiye Keleş
34- Ayhan Çakır
35- Deniz Topçu
36- Nagihan Çelik
37- Muharrem Zandolu
38- Cemil Şahbaz
39- Abdurrahman Hayati Teberru
40- Aysel İpçioğlu
41- İsmail Kaymak
42- Havva Öztürk
43- Cengiz Bir
44- Hasan Yavuz
45-Murat Durmaz
46- Huri Gür
47- Safiye Özsipahi
48- Zeki Anbarlı
49- Fatma Çoşğun
50- Ayla Usta
51- Nurten Çetin
52- Leman Bülbül
53- Nurhan Ferli
54- Bülent Özbaş
56-Paşa Doğan
57- Gönül Uysal
58- Kevser Alemdar
59- Selim Ergelen
60- Yakup Baş
61- Gönül Şık
62- Selahattin Tekin
63- Hüseyin Tunç
64- Yeşim Yüksel
65- Fatma Erkan
66- Vahit Özal
67- Milhan Güz
68- Resul Karaaslan
69- Hakan Asıl
70- Azem Taşkın
71- Fatma Yiğit
72- Hüseyin Bulut
73- Tarık Çalık
74- Mustafa Duman
75- Melek Tunç
76- Nihat Kuşaklıoğlu
77- Oktay Gül
78- İslam Yaz

SERDİVAN İLÇESİ
1-Gülhanım Demirel- Kanada UYG. OK. VE İŞ .
2- Asuman Öztürk - Otistik Çocuklar Eğtm.
3- Zeynep Türk -Şehit Ali Borinni İ.Ö ve MESLEK TNK.
4- İbrahim Kuzu – Fevzi Çakman İÖO
5- Fatih Yılmaz - Serdivan Lisesi
6- Hüsnü Erkal – Kız Meslek Lisesi
7- Hülya Demir- Hakkı Demir İÖO
8- Fatih Ustael – Mehmet Zorlu İÖO
9- Rahmi Kervan – Talat Ayhan İÖO
10- Ayşe Atmaca – Y.M. Zumra Kuş İÖO
11- Muhammet Alemdar – Aralık Neyyir Hanım
12- Ali Gürsel – Sadık Eratik İÖO
13- Tahsin Avcı- Beşköprü İÖO
14- Azize Kızılay – Zübeyda Hanım
15- Gönül Uysal
16- Tarkan Çetin ,
17- Kenan Kal
18- Mehmet Kurt
19- Fikret Cinci
20- Aytaç Canlı
21- Şadiye Bayrak
22- Hüseniye Sınırcı
23- Yaşar Ünlü
24- Levent Kurt
25- Leman Bülbül
26- Metin Ömür
27- Fatma İnel
28- Erdoğan Sangür
29- Muhammet Çakı
30- Tuğrul Karatekeli
31 – İsmail Sarı
32- Serkan Kalpak
33- Saadet Demir
34- Metin Tunar
35- Ramazan Şimşir
36- Yücel Medet
37- Egemen Artam
38- İslam Çayır
39- Feyzullah Uca
40- Hüseyin Çırak
41- Suat Cansever
42- Halime İnce
43- Selda Akın
44- Deniz Topçu
45- Hüseyin Sağlık
46- Engin Bağatur
47- Serpil Kalkan
48- Serhan Sönmez
49- Ayhan Göksu
50- Selviye Çayoğlu
51- Sacide Gömleksiz
52- Nurhan Ferli
53- Hüseyin Saykal
54- Canan Demir
55- Kadir Aksu
56- Ahmet Özen
57- Selçuk Kocaman
58- Selçuk Hocaoğlu
59- Muamer Gezer
60- Serkan Yalçınkaya
61- Ali Cesur
62- İsmail Meyvalı
63- Fatma Çoşğun
64- İsmail Çimen
65- Filiz Çetin
66- Fatma Oskay
67- Ayşe Bulut
68- Abdullah Sevinç
69- Burcu Unutmaz
70- Yunus Çelik
71- Candaş Alagürer
72- Fatih Güre
73- Fikri Demirel
74- Cemile Karatekeli
75- Ömer Faruk Ceyan
76- Ramazan Piroğlu
77- Harun Tosun
78- Ayşe Altın
79- Suat Öztürk
80- Lütfiye Tezcan
81- Hatice Akdeniz
82- Seval Sezgin
83- Semahat Karabaşoğlu
84- Fatih Selçuk

ARİFİYE İLÇESİ
1- Tahsin Kesen – Milli Piyango E.M.L.
2- Serdal Çetin – Milli Piyango E.M.L
3- Orhan Saka – Milli Piyango E.M.L
4- Gülten Yılmaz – Çok Programlı Lise
5- Tülay Poğda – Arifiye Dostluk İÖO
6- Meryem Demir – Acmalar İÖO
7- Hatice Yılmaz – İ. Prefabrikleri İÖO
8- Kazım Uğurlu – Kazım Karabekir İÖO
9- Gülümser Kısa- Aşağı Kirazca İÖO
10- Engin Sırtlı – Yukarı Kirazca İÖO
11- Oktay Cenkeltepe – Bekir Sıtkı Durgun İÖO
12- Bahadır Güngör – Neviye İÖO
13- Hüseyin Kara
14- İlhami Acar
15- Hayrettin Yıldıran
16- Uğur Mercan
17- Serkan Cengiz
18- Muhammet Rıza Yolci
19- Fahrettin Yıldız
20- Mustafa Kaçar
21- Adil Kaya
22- Halis Kotan
23- Ayşe Gül
24- Muhammet Çakı
25- Mehmet İnci
26- Nizam Berk
27 – Sevda Büke
28- Reyhan Emren
29- Abdurrahman Bülbül
30- Fahriye Özen
31- Adlan Ada
32- Mikail Kaya
33- Saniye Yılmaz
34- Abdulkadir Demir
35- Zekayi Araz
36- Eyüp Kara
37- Emrah Aybaş
38- Ali Yıldırım
39- Ahmet Bağ
40- Mehmet Gönülal
41- Yunus Antınç
42- Sermil Birgül
43- Resmiye Kuruoğlu
44- Leman Bülbül
45- Şevket Duran
46- Muazzez Güreş
47- Ramazan Ergündüz
48- Şengül Elkat
49- Fatma Çetinkaya
50- Nurettin Nebioğlu
51- Ahmet Karakaya
52- Hacer Akdağ
53- Nazime Mısırlıoğlu
54- Refik İnci
55- Özcan Terzi
56- Faruk Ağsakallı
57- Nejdet Emren
58- Yıldız Bilgin
59- Cemil Beriş
60- Salih Akşahan
61- Savaş Ayar
62- Perihan Çekiç
63- Mithat Tunçel
64- Suat Kara
65- Aysun Demir


AKYAZI İLÇESİ

1- Hadiye Çamur – Anadolu Lisesi
2- Adnan Yıldırım- Kuzuluk Topçusırtı İÖO
3- Süleyman Yazıcı - Anadolu Öğretmen Lisesi
4- Muhammet Demir – İşmont Halil Bildirici TNK.
5- Ahmet Kayış – ŞHT. YZB. Halil İbrahim Sert L.
6- Engin Ortak – Endüstri Meslek Lisesi
7- Mehmet Sarı – Endüstri Meslek Lisesi
8- Mehmet Kanmaz – İman Hatip Lisesi
9- Rahmi Sarı – Kız Meslek Lisesi
10- Uğur İş -Ticaret Meslek Lisesi
11- Celal Görme – Ahmet Hasnun Tunçsoy İÖO
12- Cemal Yıldız – Kuzuluk İÖO
13- Engin Ezer – Akyazı İÖO
14- Gökhan Cumhur – Atatürk İÖO
15- Aysun Yılgençi- Cumhuriyet İÖO
16- Hasan Yıldız – İnönü İÖO
17- Fatma Çekkir- Kanuralp İÖO
18- Zeynep İlgin- A.Madanoğlu İÖO
19- Ayfer Kayalı – Paris İÖO
20- Aysun Doğan – Küçücek Merkez İÖO
21- Gülten Karaçayır – Küçücek Cumhuriyet İÖO
22- Emre Çayır – Altındere A.Altıparmak İÖO
23- Gülay Toy
24- Mutlu Fırat
25- Fikret Avcı
26- Mensur Duman
27- Mustafa Asım Göksal
28- Yücel Örgev
29- Nebi Duzcan
30- Adil Bakırcı
31- Ercüment Kurt
32- Mümin Yıldır
33- Halime Kar
34- Orhan Dertlioğlu
35- Şenay Kurt
36- İlhami Uysal
37- Fikriye Marabaoğlu
38- Emre Kılıçoğlu
39- Zeki Furuncuoğlu
40- Cavit Yolcu
41- Yılmaz Güner
42- Fazlı Akgün
43- Recep Kaptan
44- Ercan Ünlütürk
45- Seyran Işık
46- Hasan Toprak
47- Nihal Yarımbaş
48- Nurcan Nurdan Kabataş
49- Songül Özkan
50- Murat Avcı
51- Ahmet Özdemir
52- Murat Altın
53- Gülsen Avcı
54- Gürsüm Gelgül
55- Canan Boztepe
56- İsa Erdem
57- Hüseyin Saka

HENDEK İLÇESİ
1- Havva Bulut – Atike Hanım Anadolu Lisesi
2- Ferhat Çilingir- Hendek Lisesi
3- Cihan Kaya -Hendek EML
4- Mehmet Ataç – Hendek EML
5- Hatice Kılıç –Sağlık Meslek Lisesi
6- Gürkan Canan – Ticaret Meslek Lisesi
7- Serdal Çatal – And. Kalkınma Vakfı
8- Engin Temizkan - And. Kalkınma Vakfı
9- Nadire Eğridere – Atike Hanım İÖO
10- Tuncay Keskin – Cumhuriyet İÖO
11- Erhan Fide – Fatih İÖO
12- Hatice Çelik – Mustafa Asım İÖO
13- Ali Bahtiyar- ŞHT. Ali Gaffar Okkan İÖO
14- Gaffar Pala- ŞHT. Mahmut Bey İÖO
15- Ümit Tunç – Yeni Yüzyıl İÖO
16- Reyhan Acevit – Ziya Gökalp İÖO
17- Turgut Kol – Yeni Mahalle İÖO
18- Sedat Maltepe – Yeşil Yurt İÖO
19- Nuriye Güçlü – Soğuksu İÖO
20- Hasan Ali Soylu – Beylice İÖO
21- Ayşe Bektaş
22- Nizam Sirek
23- Elvan Dedecan
24- Ramazan Mutlu
25- Leyla Ocak
26- Ali Cingöz
27- Bahattin Bezci
28- Cihangir Tüylüoğlu
29- Zeliha Demirdeş
30- Derya Kahveci
31- İbrahim Gider
32- Nevin Baştan
33- Yüksel Der
34- Sevil Arslan
35- Evren Yüksel
36- Resul Batman
37- Salih Akar
38- Zeynep Yaz
39- Arzu Bıçak
40- Yunus Egyar
41- Resmiye Yılmaz
42- Gürkan Yöntem
43- Adem Darol
44- Muharrem Yılmaz
45- Nermin Güler
46- Yusuf Aygün
47- Nihal Beşel
48- Nurten İnançlı
49- Emine Yaz
50- Nazlı Sevim
51- Hasan Güngen
52- Tacettin Yağız
53- Hatice Altınışıkoğlu
54- Mehmet Levent
55- Metin Okuş
56- Şaban Çulhaoğlu
57- Fehmi Turan
58- Hamza Soylu
59- Hanife Ör
60- Hatice Dirican
61- Fevzi Turna
62- Hanife Bilge
63- Osman Canevi
64- Fatih Altınışıkoğlu
65- Selahattin Atmaca
66- Fatma Oskay
67- Süleyman Düzeltici
68- Nihat Acevit
69- Eray Yener
70- Salih Keleş
71- Ayşegül Kapıcı
72- Firdes Akgün
73- Hidayet Başkurt
74- Turhan Sarı
75- Murat Karapınar
76- Şenol Onsekizoğlu
77- Engin Dursun


KAYNARCA İLÇESİ
1- Erhan Sümer - Kaynarca Lisesi
2- Sezgin Girgin – Kaynarca EML
3- Bülent Şenol – Merkez İÖO
4- Mürteza Doğru- İman Hatip Lisesi
5- Muhammet Akcan –Mimar Sinan İÖO
6- Mustafa Gülsever – M.Orhan Gazi İÖO
7- Recep Buran – Seyfettin Selim İÖO
8- Çoşkun Tekintuğ – Yeşilova İÖO
9- Kenan Vural
10- Mashar Varda
11- Turgut Çağıran
12- Resul Yıldız
13- Salim Ak
14- Ferdi Ayaz
15- Engin Yıldız
16- Nazım Pala
17- Mehmet İpek
18- Şerafettin Çetin
19- Halit Adıyaman
20- Nevriye Soysal
21- Mustafa Elmalı
22- Nahit Doğan
23- Muhammet Kaya
24- Mehmet Ürü
25- İbrahim Uzun
26- Nursabah Uz
27- Mehmet Köksal
28- Engin Öztürk
29- Mücahit Çelebi
30- İlhan Sarıkaya
31- Mukadder Demir
32- Ragıp Girgin
33- Fatih Candan
34- Akif Kırmaz
35- Eray Koç
36- Nagihan Yelman
37- Erol Özçelik
38- Fahri Çalık
39- Yavuz Aydın
40- Adem Erbatur
41- Metin Baş
42- Erhan Özçelik

KOCAALİ İLÇESİ
1- İsmail Gül – Abidin Serhoş Ç.P.L
2- Mehmet Soydan- Abidin Serhoş ÇPL
3- Zübeyde Arslan- AND Kalkınma Vakfı
4- Turgay Ergelen – Atatürk İÖO
5- Yusuf Sevindik – Anadolu Lisesi
6- Okan Terletme – Anadolu Lisesi
7- Sedat Güvercin – Hurriyet İÖO
8- Aytekin Akkaya –Karşı Mahalle İÖO
9- Yavuz Aşcı – Nazım Üner İÖO
10- Şinasi Kuş- Nazım Üner İÖO
11- Mehmet Ak – Osman Salihoğlu İÖO
12- Seher Yan – Ortaköy İÖO
13- Atalay Alaca – Gümüşoluk İÖO
14- Necdet Tekmen- Acmabaşı İÖO
15- Sevdiye Çelik
16- Haşim Uğur
17- Nusret Alemdar
18- Dursun Apuhan
19- Recep Güllü
20- Serkan Aydın
21- Meryem Dik
22- Özden İbrahim Kızıltaş
23- Hüseyin Gümüş
24- Aysel Çelik
25- Ümmühan Baş
26- Ayhan Çelik
27- İnci Altun
28- Faruk Kara
29- Şaban Denizgül
30- Semra Uğur
31- Cemil Ateş
32- Yaşar Güçer
33- Şecaat Cemal Çelik
34- Ayşe Kamış
35- Mehmet Tekman
36- Arife Gül
37- Sema Sarı
38- Barış Aydön
39- Halil Alemdar
40- Cihat Akbıyık
41- Ayşe Özzaim
42- Mustafa İkiz
43- Nafiye Çifçi
44- Mine Kuru
45- Alican Kayalcı
46- Mehmet Erdoğan
47- Hüseyin Ak


FERİZLİ İLÇESİ
1- Ahmet Diş- Fikret İsmet Aytekin AND. Lisesi
2- Sermin Tayfun – ŞHT.Hakan Bayram Lisesi
3- Ahmet Derinlik – Recepbey EML
4- Cihan İlkis – Ferizli Halit Narin İÖO
5- Ayşegül Aliyılmaz -ŞHT. Hacı Uzun İÖO
6- İbrahim Gül – Sinanoğlu İÖO
7- Serap Yazıcı – Değirmencik Rüveyde Güneş
8- Sabri Aliyılmaz
9- Metin Emral
10- Salih Hakkı Akarkamçı
11- Olcay Tuna
12- Adem Terzi
13- Ali Hıra
14- Ömer Durmaz
15- Ümit Karaman
16- Emrah Erenay
17- Zekeriya Türk
18- Erkan Altındaş
19- Akif Akşit
20- Gökhan Üstünkaya
21- Rakip İnci
22- Yasemin Muzac
23- Şaban Şerik
24- Mehmet Ali İnci
25- Şahin Oğuz
26- Serdar Gürcan
27- Rahmiye Saray
28- Ferdi Ürkmez
29- Leyla Çolakoğlu
30- Salim Özcan
31- Yılmaz Yanalıoğlu
32- Cengiz Özdemir
33- Sami Gökçe
34- Serdar Karadeniz
35- Ahmet Muzac
36- Ferit Tipin
37- Kıymet Yılmaz


KARASU İLÇESİ
1- Aladdin Çevik- Atatürk Anadolu Lisesi
2- Berna Sülün – Karasu And. Öğr. Lisesi
3- Gönül Yavuz- ŞHT.İbrahim Abanoz L.
4- Sinan Özdermir – Mesleki ve Teknik Eğt. MRK.
5- Gülüzar Adanur – İman Halip Lisesi
6- Resul Algül- 100 Yıl İÖO
7- Birgül Çelik – Fatih Sultan Mehmet İÖO
8- Hediye Erdem – Gazi İÖO
9- Rahime Güngör – İnönü İÖO
10- Kemal Bayık – Kuyumcu ŞHT. İsmail Hakkı Yılmaz
11- Sultan Hoşbaş – M.Akif Ersoy İÖO
12- Bayram Yıldırım- Namık Kemal İÖO
13- Kezban Güney – Sezi Eratik İÖO
14- Zeynep Kalay – Gülköprü İÖO
15- Ayhan Manav- Resüller İÖO
16- Erdoğan Ertaş- Darıçayırı İÖO
17- İbrahim Özdemir
18- Recep Çatalbaş
19- Ergün Sarıoğlu
20- Nermin Yılmaz
21- Sevda Demir Sakarya
22- Havva Aksoy
23- Mehmet Şaşmaz
24- Mehmet İşbilen
25- Hava Bak
26- Abdülkadir Bayık
27- Mustafa Yan
28- Pınar Top
29- Hüseyin Keleş
30- Cumhur Kılıkaslan
31- Serdar Aydoğan
32- Cevat Gökalp
33- Hüseyin Basmacı
34- Kadir Durmuşoğlu
35- Arzu Güneş
36- Gülşen Şirin
37- Ali Erol
38- Gülnur Alemdar
39- Turgut Çelik
40- Memduh Keleş
41- Sebahattin İrdem
42- Nurten Demirci
43- Öner Salman
44- İsmail Özdemir
45- Yusuf Yılmaz
46- Emine Yiğit
47- Cengiz Yıldırım
48- Muhammed Ali Algül
49- Abdullah Küçük
50- Zeliha Tıkan
51- Hasan Kar
52- Aydın Savun
53- Ayten Beler
54- Çağatay Yıldırım
55- Recep Keskin
56- Emrah Durmuş
57- Cengiz Çobanoğlu
58- Hanife Albar
59- Nurcan Orhan
60- Gamze Yılmazok
61- Sadık Küçük
62- Selami Beşirli
63- İbrahim Kurtuluş
64- Neva Demirbilek

GEYVE İLÇESİ

1- Ömer Yıldız – Geyve Lisesi
2- İsmail Çetinnar – Geyve And. Lisesi
3- Sinan Uysal – Geyve And. Lisesi
4- Ertuğrul Yaşar – Geyve Metem
5- Nurten Akkaya – Geyve Metem
6- Arzu Çakmak – Geyve Osman Gazi İÖO
7- Yalçın Boztürk – Geyve Osman Gazi İÖO
8- Ersin Pilavcı – Kazımpaşa İÖO
9- Cemil Dere – Sağlık Meslek Lisesi
10- Erkan Bayar – A.Paşa Cemal Gürsel İÖO
11- Makbule Öz – A.Paşa Cumhuriyet İÖO
12- Ercan Taş – Gazi Paşa İÖO
13- Faruk Öner – Ahmet Yesevi İÖO
14- Mehmet Korkmaz – Atatürk İÖO
15- Recep Bulut- Karaçam ŞHT. Recep Demir İÖO
16- Selma Armutcuoğlu – Geyve İÖO
17- Salih Yıldız – Nuri Osmaniye İÖO
18- Şener Okur – Eşme İÖO
19- İsmail Aydemir – Akdoğan İÖO
20- Mustafa Kaya- Karacaören İÖO
21- Şehüze Beştepe
22- Fatih Ayan
23- Bülent Yılmaz
24- Bakir Kadir Önem
25- Mehmet Semerci
26- Muhammet Şahin
27- Zeki Sezen
28- Cevat Yüce
29- Mesut Çetin
30- Nadir Çakır
31- Rahmi Horuz
32- Murat Kurubaş
33- Seval Taş
34- Kader Kurt
35- Yasemin Şayan
36- Talip Ayan
37- Yüksel Ağaç
38- Süheyla Bıçak
39- İbrahim Beştepe
40- Murat Taşkın
41- Bakiye Değer
42- Ali Ünal
43- İbrahim Öztürk
44- Melek Bayrakdar
45- Yusuf Doğan
46- Mikail Kurt
47- Salih İşbilir
48- Recep Kaymak
49- Salihe Barın
50- Ferhat Akkaya
51- Aysel Dişli
52- Necdet Çelik
53- Fatma Taş
54- Hüseyin Algül
55- Mesut Taş
56- Ebru Gümüşalan
57- Şahinder Keskin
58- Hülya Yavuz
59- Fatih Tetik
60- Kerim Kıran
61- İlknur Günaydın
62- Fikri Yıldız
63- Sezai Kökdede
64- Raci Çark
65- Ali Aydemir
66- Zeki Gültekin
67- Bülent Orhan
68- Gönül Tuğcu
69- Murat Seyhan
70- Nayim Merdin
71- Reyhan Sarı
72- Ayhan Avcı
73- İbrahim Fındık
74- Raşit Taş
75- Yusuf Bulut
76- Kazım Tayyar
77- İsmail Değirmenci
78- Mustafa Ateş
79- Oğuz Irgat

SAPANCA İLÇESİ
1- Özcan Kuştepe – ŞHT. Albay Güner Ekici Lisesi
2- Seyit Ali Karaçoban – Mesleki ve Teknik Eğt. Mrz.
3- Musa Özkılıç- Sağlık Meslek Lisesi
4- İsmail Karatoprak – Sapanca Ana Okulu
5- İsmail Keskin – Nene Hatun Ana Okulu
6- Nuray Orhan – Alacam İÖO
7- Meryem Yıldız – Sapanca And. Lisesi
8- Cemal Arslan – Güldibi Sinan Göksun İÖO
9- Erol Gündüz – Kemalettin Sami Paşa İÖO
10- Mehmet Emin Ağtaş – Sapanca İÖO
11- Murat Tunç – Nebiye Ertan İÖO
12- Emine Yavuz – Kırkpınar Muazzez Sabri Gündoğan İÖO
13- Bayram Söylemez – Kurtköy Bilgin Öz Kaynak İÖO
14- Sezgin İldiz – Aktar İÖO
15- Ahmet Araç
16- Mustafa Yavuz
17- Servet Özçelik
18- Özcan Şirin
19- Hüseyin Kovar
20- Birol Adağ
21- Mehmet Yığın
22- Sevcihan Bozdağ
23- Nagihan Baykul
24- Yetiş Yaman
25- Banu Yılmaz
26- Bekir Yılmaz
27- Bayram Tunç
28- Murat Tunç
29- Ümit Şeremit
30- İsak Acar
31- Hüseyin Keskin
32- Burhan Çelik
33- Kadem Polat
34- Osman Tunç
35- Caner Cenkkaya
36- Yahya Habuloğlu
37- Suat Şirin
38- Arzu Savut
39- İbrahim Keskin
40- Aydın Özmert

PAMUKOVA İLÇESİ
1- Fatma Yıldırım- Gök Göz ŞHT. Peyami İÖO
2- Mehmet Şen – Anadolu Lisesi
3- Mesut Yenice – Pamukova Lisesi
4- Sibel Karslı – Pamukova ÇPL
5- Satılmış Yıldız – Endüstri Meslek Lisesi
6- Battal Gazi Canbaz – İmam Hatip Lisesi
7- Şenay Demirci – 75. Yıl İÖO
8- Meryem Çetin- Cumhuriyet İÖO
9- İrfan Yıldırım – Elbirlik İÖO
10- Leyla Duran- Fatma Hanım İÖO
11- Sevim Köse – Kemaliye İÖO
12- Emine Şahinoğlu
13- Halil Tınaz
14- Ayfer Bahar
15- Gürcan Akar
16- Canan Camcı
17- Fatma Demirci
18- Yunus Erol
19- Ümit Mete
20- İbrahim Yılgın
21- Muhammet Yaprak
22- Dilek Çiçek
23- Rafet Gülçay
24- Recep Çiçek
25- Süleyman Kalaycı
26- Enes Çifçi
27- Sedat Yılgın
28- Sakine Yeltekin
29- Mustafa Akkaya


KARAPÜRÇEK İLÇESİ

1- Ahmet Ateş- Karapürçek Yükse İÖO
2- Ali Usta – M.A.Ersoy. ÇPL
3- Murat Sitar – Atatürk İÖO
4- Emrah Çetin- ŞHT. Hüseyin Zorlu İÖO
5- Arif Memişoğlu
6- Abdullah Yıldırım
7- Rasim Çetin
8- Recep Demir
9- Mehmet Tarım
10- Gülsüm Bilici
11- Resul Tazegül
12- Sedat Genç
13- Kazım Kaya
14- Turgay Köseoğlu
15- Mehmet Akdemir
16- Kadir Sucu
17- Zahit Erdem
18- Adem Delice
19- Ramazan Yıldız
20- Fatih Gedik

TARAKLI İLÇESİ
1- Okan Bağdat – Taraklı Ana Okulu
2- Aziz Kayalcı – Atatürk İÖO
3- Ayhan Yıldırım – Atatürk İÖO
4- Naime Tunçbilek
5- Bilal Çelik
6- Nurşen Eker
7- Ümit Erdoğan
8- Halil İbrahim İbri
9- Fatma Uzunoğlu
10- Yunus Uslu
11- Nuray Koç
12- Ömer Çevik

SÖĞÜTLÜ İLÇESİ
1- Kadriye Demirel – Söğütlü ÇPL
2- Bedriye Kaymakçı – Akarca İÖO
3- Yılmaz Akkaya- Küçük Söğütlü İÖO
4- Ali Akar –Merkez İÖO
5- Tacettin Mimtaş – Fındıklı İÖO
6- Yaşar Kaptan- Akçakamış İÖO
7- Ahmet Kömür
8- Gürcan Çetinkaya
9- Halise Yavuz
10- Muharrem Aydoğmuş
11- Leyla Kaptan



Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 79961 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 2332 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler