Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Özel İnci Göz'den anlamlı program

Özel İnci Göz Hastanesi'nin Dünya Görme Günü'nde İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü sosyal çalışma ile göz sağlığıyla ilgili sorunu olan kimsesiz çocuklara ücretsiz tedavi hizmeti sağlandı.

17:45   |   12.10.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi

Özel İnci Göz Hastanesi'nin Dünya Görme Günü'nde İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile birlikte yürüttüğü sosyal çalışma ile göz sağlığıyla ilgili sorunu olan kimsesiz çocuklara ücretsiz tedavi verildi.


Dünya Görme Günü, tüm dünyanın dikkatini körlük ve görme azlığı üzerine çekmek üzere her yıl Ekim ayının ikinci haftası düzenleniyor. 


Bu etkinliğe ilimizde Özel İnci Göz Hastanesi, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile birlikte anlamlı bir sosyal çalışma ile katkıda bulundu. 


Özel İnci Göz Hastanesi göz sağlığı problemi olan kimsesiz çocukları muayene ederek tedavilerini ücretsiz gerçekleştirdi.  Dünya Sağlık Örgütü tarafından 2000 yılında körlükten korunma konusunda dikkati arttırmak adına kurulan bu önemli gün GÖRME 2020: Görme Hakkı ve uluslararası körlüğü önleme ajansı (IAPB) tarafından desteklenmektedir.


Özel İnci Göz Hastanesi Koordinasyon Müdürü Suat Yılmazer ve  Hastane Müdürü Fürüzan Güngördü'nün Dünya Görme Günü ile açıklamalarda bulundu. 


İşte o açıklamalar

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Kadın-Sağlık

Medyabar.com bugun 19872 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 1606 kere okundu
YORUMLAR 1 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
HEMŞİRE
13.10.2017 12:10
Dünya görme gününüz kutlu olsun. Bu günü hatırlayan ve haber yapan Medyabar'a teşekkürler.
Online Ziyaretçiler