Medyabar'da Ara

'da Ara

Arama yapmak istediğiniz kelimeyi girin ve robot olmadığınızı onaylayın.

Amatör Spor Haftası Heyecanı Devam Ediyor

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (SASKF) tarafından ortaklaşa düzenlenen Amatör Spor Haftası etkinliklerinde spor heyecanı İl merkezi ve İlçelerimizde düzenlenen etkinlikler ile devam ediyor.

16:23   |   12.10.2017
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
Haber Resmi
  1. Haber Resmi
  2. Haber Resmi
  3. Haber Resmi
  4. Haber Resmi
  5. Haber Resmi
  6. Haber Resmi

Kortej yürüyüşü ile başlayan Amatör Spor Haftası etkinlikleri atıcılık, basketbol, futbol, hentbol ve engelliler tenisi masa müsabakaları ile devam etti.


Sakarya Spor Salonundaki Havalı Silahlar Atış Poligonunda düzenlenen Amatör Spor Haftası Atıcılık İl Birinciliği müsabakaları nefesleri kesti. Bay-Bayan 10 kategoride 29 sporcunun katılımı ile yapılan atıcılık müsabakalarını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar yakından takip etti.


Müsabakalar sonrasında sporculara başarı belgesi verildi. Amatör Spor Haftasında Lütfü Yaman Spor Salonunda U15 Basketbol Ligi müsabakaları, Erenler Sentetik Saha'da U14 Gençler Ligi ve U16 Gençler Ligi Futbol müsabakaları , Yenikent Spor Salonunda Hentbol Müsabakası ve Atatürk Spor Kompleksinde Engelliler Masa Tenisi müsabakaları oynandı.


Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar , Basketbol İl Temsilcisi Alpay Alev ile birlikte Gelişim Basketbol-Antspor U15 Basketbol müsabakasını izlediler. Son derece zevkli ve çekişmeli geçen müsabakayı Gelişim Basketbol takımı 56-31 kazandı.Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü ve Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü minik-küçük erkek hentbol takımı, Yenikent Spor Salonunda karşı karşıya geldi.


Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Spor Şube Müdürü Murat Acar, hentbol müsabakası öncesinde minikler ile bir araya geldi.

Medyabar Youtube Kanalı

Kategori : Spor

Medyabar.com bugun 13977 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 481 kere okundu
YORUMLAR 0 Yorum
Yorum yaptığınız taktirde Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmiş sayılıyorsunuz.
×
750 Karakter Kaldı
Göndermiş olduğum mesajın sorumluluğu şahsıma aittir
Online Ziyaretçiler