30 Ocak 2015 Cuma
IMKB 100 : 88.558 %(-1,97)
Dolar : 2,4015 TL
Euro : 2,7295 TL
19 Ekim 2009 Pazartesi Saat: 22:56

Orada da havuzlu lojmanı(!) var!

Pamukova Kaymakamlığı görevini yaparken havuzlu lüks lojmanda oturan Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, yeni görev yerinde de oldukça lüks lojmanda(!)oturuyor...


Dünyayı kasıp kavuran, Türkiye`yi de etkisi altına alan ekonomik kriz nedeniyle bütün ülkeler çok ciddi tasarrufa yönelirken AKP iktidarı bırakın tasarruf yapmayı, tam tersi hareket ederek inanılmaz bir savurganlık örneği sergiliyor.
Buna en canlı örnek ise Dilovası Kaymakamlığı için Tavşancıl`da yaptırılan yüzme havuzlu tripleks villa.

OKULUN YERİNE
Tavşancıl`da yaptırılan deniz manzaralı, yüzme havuzlu, lüks tripleks kaymakamlık konutunun yerinde daha önce bir okul vardı. Devlet bu okulu yıkarak Dilovası Kaymakamı için konut yapmakta bir sakınca görmedi. Önünde 24 saat polisin beklediği Dilovası Kaymakamlık konutu görenleri hayretler içinde bırakıyor.

GÖÇ OTURUYOR
Aynı zamanda büyük bir bahçe içinde bulunan kaymakamlık konutunda şu an Hasan Göç oturuyor. Devlet tarafından büyük paralar harcanarak yaptırılan kaymakamlık konutunun yüzme havuzu da sürekli kullanıma hazır tutuluyor. Ancak, kaymakam ve ailesinin yaz boyunca yüzme havuzunu hiç kullanmadığı öğrenildi.

TRİPLEKS VİLLA
Bir yanda ekonomik kriz ve işsiz kalan binlerce insan, diğer yanda devletin bürokratları için yaptırılan ve önünde 24 saat polisin nöbet tuttuğu yüzme havuzlu lüks villalar. Bu villada da Dilovası Kaymakamı Hasan Göç oturuyor(Haber izmit)Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 74164 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 440 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu kaymakamımızın mali ve maddi işlere kafası acayip çalışır.Özellikle parmağını yalayabileceği işlere bayılır.Pamukovada İlçe milli eğitim müdür yardımcısıyla ortak konut yapması yanında Belediye başkanı ile beraber köy meralaranı süs bitkiciliği yapanlara kiralaması ilede anılır.Pamukova bölgesinde ucuz arazi arayanlar kendisini pek bir severlerdi kendisinden pek bir hoşnutlardı.Ivır zıvır işleri hiç sevmez hep mali işlere odaklanırdı tabi doğal olarakta lüksü pek bir severdi.
0 0
sakaryalı @ 20.10.2009 16:11:17
Hani lüks haramdı. Zaten pamukova da da aynı lükste oturmuştu. demek kısa sürede dilovasında da aynı luks villaya kavuşmuş. Ne diyelim allah rahatını bozmasın.
0 0
luksharamdıhani @ 20.10.2009 01:40:13
ne bekliyordunuz israf hat safhada arkadaşlar bunlarda masal
0 0
adnan yılmaz @ 19.10.2009 22:59:24
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler