06 Şubat 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 74.204 %(-0,40)
Dolar : 2,9205 TL
Euro : 3,2495 TL
19 Ekim 2009 Pazartesi Saat: 22:56

Orada da havuzlu lojmanı(!) var!

Pamukova Kaymakamlığı görevini yaparken havuzlu lüks lojmanda oturan Dilovası Kaymakamı Hasan Göç, yeni görev yerinde de oldukça lüks lojmanda(!)oturuyor...


Dünyayı kasıp kavuran, Türkiye`yi de etkisi altına alan ekonomik kriz nedeniyle bütün ülkeler çok ciddi tasarrufa yönelirken AKP iktidarı bırakın tasarruf yapmayı, tam tersi hareket ederek inanılmaz bir savurganlık örneği sergiliyor.
Buna en canlı örnek ise Dilovası Kaymakamlığı için Tavşancıl`da yaptırılan yüzme havuzlu tripleks villa.

OKULUN YERİNE
Tavşancıl`da yaptırılan deniz manzaralı, yüzme havuzlu, lüks tripleks kaymakamlık konutunun yerinde daha önce bir okul vardı. Devlet bu okulu yıkarak Dilovası Kaymakamı için konut yapmakta bir sakınca görmedi. Önünde 24 saat polisin beklediği Dilovası Kaymakamlık konutu görenleri hayretler içinde bırakıyor.

GÖÇ OTURUYOR
Aynı zamanda büyük bir bahçe içinde bulunan kaymakamlık konutunda şu an Hasan Göç oturuyor. Devlet tarafından büyük paralar harcanarak yaptırılan kaymakamlık konutunun yüzme havuzu da sürekli kullanıma hazır tutuluyor. Ancak, kaymakam ve ailesinin yaz boyunca yüzme havuzunu hiç kullanmadığı öğrenildi.

TRİPLEKS VİLLA
Bir yanda ekonomik kriz ve işsiz kalan binlerce insan, diğer yanda devletin bürokratları için yaptırılan ve önünde 24 saat polisin nöbet tuttuğu yüzme havuzlu lüks villalar. Bu villada da Dilovası Kaymakamı Hasan Göç oturuyor(Haber izmit)Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 79062 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 511 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler