13 Şubat 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 70.937 %(-0,01)
Dolar : 2,9225 TL
Euro : 3,2855 TL
16 Temmuz 2009 Perşembe Saat: 11:40

Sapanca'nın çılgın romanları

Sapanca Halk Eğitim Merkezi Çılgın Romanlar Dans topluluğu Show TV'de yayınlanan "İllede Roman Olsun adlı yarışmasında birinci oldu..


Dans Öğretmeni Alpercan Yüce yönetimindeki Sapanca Halk eğitim Merkezi Çılgın Romanlar Dans Topluluğu bu hafta 3.cüsü yayınlanan yarışmada ilk hafta 4.cü olurken, ikinci hafta az farkla birinciliği kaybederek ikinci oldu 3.cüsü yayınlanan bu hafta tüm rakiplerini geçerek haftayı birincilikle kapattı.
Çılgın Romanların bu başarısı İlçede sevinçle karşılanırken herkes Pazar gününü beklemeye başladı.
Dansçıların hepsi Sapanca İlçesinde Romanların yaşadığı Kestanelik mevkiğinde otururken
Hergün bu yarışma için özel olarak 5 saate yakın Dans Hocası Alpercan Yüce nezaretinde çalışıyorlar.
Çılgın Romanlar Dans Gurubu bu yarışma için kendilerine destek olan Sapanca Kaymakamı Osman Sarı ,Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu , Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Gerçek' e teşekkür ederken

Tüm Sakarya Halkından kendilerini kısa mesajla desteklemelerini istediler

Çılgın Romanlarının yarışmada başarılı olması için Cep telefonlarınızdan CILGIN yazıp 3544 yollayın.Yayına Veren: Editör

Medyabar.com bugun 18941 kez ziyaret edildi. Bu haber ise 930 kere okundu
UYARI: Kullanıcıların sitede beyan edeceği her türlü fikir ve düşünce tamamen kendi kişisel görüşüdür ve sadece kendisini bağlar. Yorumda yasal sorumluluk yorum yapan kişinin görüşleridir ve yorum yapan kişi yasal sorumludur. Medyabar Multi medya haber hizmetleri yapılan yorumlardan yasal sorumlu değildir. Suç teşkil edecek, hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum gönderen muhataplarına dava açılabilmektedir. Yorum şikayet konusu olduğunda ,yazılı talep halinde adli makamlara bu yorumların IP adresleri verilmektedir.

Bu habere yapılan yorumlar Yorum Yaz

Bu habere hiç yorum yapılmamış.
SON YORUMLAR
Online Ziyaretçiler