30 Nisan 2016 Cumartesi
IMKB 100 : 85.328 %(-0,18)
Dolar : 2,7949 TL
Euro : 3,1973 TL
GÜNCEL

Teknoloji Fakültesi Dekanlık görevini sürdüren Prof.Dr. Mehmet Sarıbıyık, hem mevcut görevine hem de Teknik Eğitim Fakültesi Dekanlığı'na atandı.
MEDYA

Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü eski basın kartlarının geçerlilikleri 19 Temmuz tarihine kadar devam edeceğini açıkladı
SİYASET

MHP Hendek Belediye Meclis Üyeleri, imar uygulamaları ve meclis kararı olmaksızın arsa satışı yapıldığı gerekçeleriyle Ali İnci ve İrfan Püsküllü hakkında Hendek Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
EKONOMİ

SATSO üyeleri ile Vali Hüseyin Avni Coş ve SBB Başkanı Zeki Toçoğlu, Almanya'da fuara katıldı. Sakarya ihracatına yönelik çalışmalar da yapan heyetin iş gezisinden geriye bu fotoğraflar kaldı...
SAĞLIK

Dr. Şebnem Güleryüz, kilo sorunlarında kişinin psikolojisinin en önemli unsurlardan biri olduğunu ve bir çok açlık hissinin gerçek değil, psikolojik sebeplerle oluştuğunu söyledi.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

ana yol yanın da 40--50 yakın canlı arı kovanı var bana arı dokunuyo mecbur bu yolu kulanmalıyız başka yol yok sahibiniuyardığımız halde hiçilgilenmedi aracla gecerken camları kapıyoruz içeri girmesinler diye yaya geçme şansın da yok normalde yasak hamailgilenen yok gereğinin yetkili kişiler tarafından yapılmasını istiyoz cunku teflike cok var..saygılarımla ARTVİN MURGUL ilçesi
ahmet merttürk @ 28.04.2016 12:31:46
Neslin ve cemaatin bilinçlendirilmesine ilk katkıyı sağlayacak, ona en yakın dini kurum camidir imamdır. Bu zihniyetle mi ülkem İslamlaşacak ve dindar bir nesil ve toplumla dirilişi yakalayacaktır. Rabbim şeytani hal ve hareketlerden, öncelikle bizi irşat edecekleri korusun.100 yıla varan bu açık tez kapanmalıdır. İmamlar cemaatle daha çok birlikte olmalı, Camilerde görünmelidir. Fitneye imkân tanıyan ortamlar kaldırılmalıdır. Rızka veren Allah?tır biliriz. Dünyaya tamah gaflettir yine biliriz de biraz gayretimiz neden olmaz. Ben yazdım .biri çıksın şundan dolayı yanlışsın desin.Ya savunsun ya yersin. Selam ve dua ile.
iyi niyetli birisi @ 27.04.2016 13:55:41
Memurdan imamın farkı nedir? Lojmanı olan camilerde müftüsü imamı neden bedava otursun. Kuruş kuruş, cami önlerinden toplanan yardımlara muhtaçlar mı? Her memura bu imkân var mı? Haksızlıktır, kul hakkıdır ve haramdır diyen, din âlimi çıkmayacak mı? Devletin, Lojmanlardaki memurdan aldığı kira, din görevlilerinden neden alınmaz. Hiç değilse, birkaç sergi azalır. İmamlardan çevredeki rayiç kira bedelinin yarısı alınsa; yine büyük bir meblağ tutar. Manevi cihada ve neslin eğitiminde harcanmalıdır. Lojmansız cami imamı 600TL ye bir evde oturuyormuş. Daha pahalı 800TL lık bir eve taşınacağını derneğe bildirmiş. Dernek 600TL yi biz, sende 200TL yi verirsin demişler. Müftülükle işi pişirip lojmanlı bir camiye gitmiş. Bu mu? Ümmete imamlık.
iyi niyetli birisi @ 27.04.2016 13:51:58
İl Kültür ve Turizim müdürlüğü bu şehirde ne yaparAllahaşkına? Varlığı ile yokluğu belli değil! Kültürümüz adına tek bir faaliyeti vaqr mı? Türkçemize sahip çıkan tek bir faaliyeti, açıklaması, tepkisi, katkısı var mı?Hiç sesini duyan var mı? Dil elden giderken, tüm tabelalar gavurcaya dönerken, birileri gavurcaya aşk ile sangarius, agora, justinyanus isimlerini ihya ederken, il kültür nerede? Turizme zerre katkısu var mı? Sakarya'yı tanıtma da bir küçük hareketini duydunuz mu?Bir turizim cenneti, tarih ve tabiat zengini olan sakarya da turizim için yıllardır ne yapılıur?Sadece bir kadro alınır ve o kadar mı? Ya kapatın ya da küçük bir şey yapın Allahaşkına. Kültür ve Turizim çökerken, bu ne vurdumduymazlık! Basınımız neden sessiz? Niye kültür ve turizme sahip çıkmaz?
orçun imamevaoğlu @ 27.04.2016 13:29:17
ben ip almak için dükkana girdim ipi aldım eve geldiğimde yanlış ip olduğunu far ettim paketi açmadan altını çiziyorum paketi açmadan dükkana geri gittim daha yarım saat bile geçmemişti oradaki kişiler bana ipi açtığımı söylediler ben hep açmadığımı söyledim daha sonra bana hakaret edici sözler söylediler ben böyle esnaflara karşı birşeyler yapılmasını istiyorum gereği yapılması için arz ederim.
gaye üzüm @ 26.04.2016 17:13:17

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
30 NİSAN 2016
Online Ziyaretçiler