02 Nisan 2015 Perşembe
IMKB 100 : 81.209 %(0,45)
Dolar : 2,5930 TL
Euro : 2,7905 TL
ARKA KAPI

Hendek'te iddialara göre bir siyasetçi ve sendikacı ilçe genelindeki işyerlerinde çalışan özel güvenlik görevlilerine baskı ile bağlı oldukları sendikadan istifa etmelerini istedikleri konuşuluyor.
SAĞLIK

Kanserle Savaş Haftası kapsamında açıklamalarda bulunan Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Uzm. Dr. Aydın Sarı, "Kanserle ilgili en küçük bir kuşku doktorunuza başvurmak için yeterlidir. Tedavi ise ancak erken teşhisle mümkündür" dedi.
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Arabam gecenlerde ariza acti tamirhaneye gonderdim kardesim ve esimle ancak usta bana her gecen gun daha fazla hesap cikarmaya basladi benden izinsiz parcalar takmis ben ustayla konustum parcalari sok arabami geri ver zaten simdiye kadar 5 bin lira para verdim simdide 8600 para lira para istiyor arabam hyundai getz ben ne yapmaliyim lutfen yardim edin polisemi gitmeliyim
rabia inanç @ 01.04.2015 18:22:06
Ben ve esim almanyadan %80 engelliyiz türkiyedede taninmasi icin hängi kurum bize yardimci olur.
Özkan Acar @ 01.04.2015 14:02:19
Şehirlerde belediyeler tarafından belirlenmiş duraklar dışında dolmuş ve otobüslerin yolcu indirip bindirmesi yasaktır. Ancak Sakarya'nın dolmuş ve otobüs sürücüleri bunu "yarım" anlamış olmalı ki istediği yerde bindiği için istediği yerde de ineceğini sanan yolculara, "Durak haricinde indirme yapmak yasak" diyorlar. Sürücüler, istediği yerden binmek isteyen yolcuyu almadıkları zaman, durak'ta sıra bekleyen, ancak aradan binen uyanıklar yüzünden bir türlü dolmuş'a binemeyenlere de saygı göstermiş olacaklardır. Trafik kuralları keyfe göre uygulanacak kurallar değildir. Yalnızca duraklada indiriliyorsa, yine sadece duraklardan yolcu alınmalı!
Orhan Taymaz @ 30.03.2015 16:02:24
Şu hale bakınız.Dünekadar Sisi'ye güya ateşm püsküren Türkiye, bu gün Yemen'e vurmada SİSİ ile müttefik.ABD kılavuzlıuğunda ittifaka bak.Sisi, kral Selman ve Körfez kralları.Nerede kaldı Rabia, Rabia, Rabia işaretleri, nerede kaldı İhvan, Mursi.Hani Sisi ile aynı masada oturmazdık.İsrale bir tek taş atmayanlar, Yemen olunca aslan, yiğit kesildi.ABD öyle istedi.Birleşik Arap gücü de kuruluyor.Sisiyi, suudi kralını, körfez firavun krallarını koruyacak.Dahaönemlisi, bölge de ABD ve İsrail çıkarlarını koruyacak.ABD ve Nato askeri yerine, Arap asker gidecek, ölecek.Niye ABD ve Nato askeri ölsün.Pra da, masrafta krallardan.Niye ABD masraf etsin, niye tek bir askeri ölsün.İsrail tam güvenli ve kıs kıs gülüyor, bayram ediyor.İran olmaz, ABD olsun!!
samet bedri çağdaş @ 30.03.2015 12:57:41
ya bu memleket bunlardan ne zaman kurtulacak patates 3.5 olan pirinç 5 tl bu memlekete sadece zengin yaşamıyor fakir fukara yaşıyor yeter artık
ersan karaöz @ 28.03.2015 22:13:34

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
12°C
2 NİSAN 2015
Online Ziyaretçiler