08 Şubat 2016 Pazartesi
IMKB 100 : 74.204 %(-0,40)
Dolar : 2,9165 TL
Euro : 3,2472 TL
ARKA KAPI

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Olağanüstü Genel Kurultay isteyen grupta ağır basan Meral Akşener’in sağ kolu olan isim, geçtiğimiz hafta sonu Sakarya’ya gelerek bazı görüşmelerde bulundu.
MEDYA

Aylık şehir kültürü gazetesi Serdivan Ajans 9. sayısıyla yeniden okurlarıyla buluştu. Gazete önceki sayılarda olduğu gibi bu ayda dopdolu içeriğiyle kendisinden söz ettirecek.
SİYASET

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atik Ağdağ, "Umudu her zaman diri tutacağız ve insanımıza umut vereceğiz, ufuk vereceğiz. Biz şimdi aşkla, şevkle, inançla, gayretle, kırmadan, kırılmadan, küsmeden, küstürmeden çalışacağız" dedi.
EKONOMİ

Sakarya Toyota Plaza Sandıkçı "eski dostlarını" unutmuyor. 2007 ve öncesi Toyota modellerine sahip olanlar "Eski Dostlar Paketi" ile bir çok servis ve yedek parça avantajından yararlanacaklar.
SAĞLIK

Türk Veteriner Hekimler Birliği Sakarya Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mustafa Yıldız, her yaş gruptan insanın günde 2 bardak süt içmesi halinde besin ihtiyacının çoğunu karşılayacağını bildirdi
SİTE İÇİ ARAMA
Bugün En Çok Okunan Bu Hafta En Çok Okunan En Çok Yorum Alanlar

Sizden Gelenler

Şikayetim Var

Degerli okurlarımız sizlerden ricam beni sıkıntılarımı bir an once iletib okunmasını rica ederim bir cocugum var Ogrenci ve ben yalnız mücadale eden bir anneyim 4.5. Aydir issizim ve cok zor durumdayım sagligimda birtakim problemlerim var iyuzden her isde calisamiyorum ve cok zor durumdayim is gorusmelerine gidiyorum verilen ucret asgari ucret bile deyil 800 tl 1000.tl veya 1150yl maas veriyorla oturdugum evi evsahibi satti ve ev ariyorum issizim ve bu kus kiyemedde nereye giderim evler 900 veya 1250 bundan asagi ev yok ben neyapcam neyeriz ne iceriz yillardi bir bayan olarak uctane isde calustim yuvami kurdum ve sagligimi kaybettim suan uctane bel fitigi iki tsne boyin fitigi eklemromatizmasi var kalbe vuruyor ve her iste çalışma
Yeter yiğit @ 07.02.2016 23:24:22
114268 nolu başvurunuz hakkında. Eylemler bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr (bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr) Kişilere ekle 25.01.2016 Bu iletiyi gelen kutunun en üstünde tut Kime: serdar_parlu52@hotmail.com bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr Sayın SERDAR PARLU , Başbakanlık İletişim Merkezine göndermiş olduğunuz isteğiniz alınmıştır. Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz. Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir. İyi günler dileriz. Başvuru Numaranız :114268 Başvurunuzu sorgulamak için Tıklayınız Başvuru Metni: SAYIN. deerlı abılerim ben 28 sekız yaşındayım ben dogma buyume ordu korgan ilçesin de yaşıyorum ben esnaflık yapmak istedim ve ben kendim imkanımlarımla işyerni yapdım muskakıl tapulu bına rusatı bulunmakdadır.200m2 100/80 tamamladım aşırı kar nedenıyle benım yapmış oldum restorat. tıratro.dügün salonu yıkıldı atıkhale geldi.VERGİ KAYDIM ESNAF KEFALETE KAYDIM BAGKURUM..eşimin ve çocumun rızıklarını oraya harcaadım ben deerli başkanımızdan ve ust yüzey abilerim den yardımcı olmalarını diliyorum
serdar parlu @ 04.02.2016 19:33:08
İstanbul beyazıtta tiyatro caddesinin girişinde ikinci dereceden bir binada tadilatlar yapılıyor bina cephesine dev tabelalar asılıyor kapı yanları dükkan haline getirilmiş kimseler buna ses çıkartmıyor,o zaman tarihi esere çivi çakılamaz demeyinde herkes orman kanununu uyguluyor siz ne işe yarıyorsunuz,Bununla ilgilenecek birileri olursa sevinirim.
mahmut dorukoğlu @ 03.02.2016 18:31:42
sayın başbakanım bizkızılayda kalıyorduk ama istanbul valisi bizi çıkardı ve bizim gidecek yerimiz yok suriyeler geldi için bizi attılar yani emir gelmiş biz bu sovukta napacaz ben engeli bir vatandaşım istanbul valisinden şikayeç çiyim bizi kızılayda attıikimiz istanbul valisinden şikayetçiyiz yasin ve volkan özmert hırsızlık mı yapayım benim sicilim temiz ve ben sokakta kalmaya devam edersem benim başıma her şeygeli beni volkan özmert koruyor ama o nereyekadar dayanır ki ben dukuz yaşım da bir cinsel istiramda bulundular şindi kor kuyom ve kızılaya girmek istiyorum neolur benim sesimi duyun sizinde çoçunuzvar beni anlayın sokakta iki kişi kalıyoruz ve istanbul valisinde şikayeçiyim gereyini yapılmasını istiyorum benim le itibata geçi
volkanözmert @ 03.02.2016 17:47:19
Dış polatika da sefilleri oynamaya devam ediyoruz.Uçak düşürme olayı bir muamma.Biz mi düşürdük, ABD/NATOM'u şüpheli.Düşürüldü de ne kazandık?Düşlürmeden sonra Yardım tırlarımızı habire vurdu Rusya, İHH'nın fırınını bile bombaladı.Türkmenleri kıydı katletti, adeta meydan okudu.Daha çok zarara uğradık.Üstelik randevu için peşinde dolaştık durduk, Rus uçağı olduğunu bilseydik vurmazdık dedik.Galiba, Rudyanın Suriye de ki katliamlarını Türk halkı görmesin, uçakla uğraşsın, biraz da düşürdük kahramanlığına kapılsın diye zannımız var.Başikaya asker işini de yönetemedik.Geri adım atıp durduk.Şamar oğlanına döndük.İsraile posta atarak kahramanlık ve oy devşirirken, şimdi dostumuz oldu.Suriye de de öyle gaza geldik ve mahvettik bu halkı.
muhammet ulkar @ 03.02.2016 14:35:42

Tüm şikayetleri okumak ve şikayet yazmak için tıklayın

SON YORUMLAR
HAVA DURUMU
5°C
8 ŞUBAT 2016
Online Ziyaretçiler